Gun jezelf meer beauty: bespaar tot 15 €* op je bestelling

Wella Accessoires Pompje 1 liter

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De Wella pompdispenser is een handig accessoire voor het nauwkeurig en schoon doseren van haarverzorgingsproducten uit 1-literflessen. Het is speciaal ontwikkeld om het doseren van shampoos, conditioners en andere verzorgingsproducten te vereenvoudigen en zuinig in gebruik te zijn. Het opzetstuk kan eenvoudig op de daarvoor bestemde Wella-flessen worden geschroefd en is direct klaar voor gebruik. Elke pomp geeft een gelijkmatige hoeveelheid inhoud af, wat een gecontroleerd gebruik ondersteunt. Het functionele ontwerp met een witte pompkop en een transparante stijgbuis past discreet in elke omgeving. Deze praktische helper maakt het hanteren van grote containers veel handiger in het dagelijks leven.

  • Maakt eenvoudig en schoon doseren mogelijk
  • Geschikt voor 1-liter flessen van Wella.
  • Ondersteunt zuinig productgebruik.
  • Snel en eenvoudig te installeren.
  • Functioneel en minimalistisch ontwerp.
  • Naam

    Pompje 1 liter
  • Lijn

    Accessoires
  • Productlijn

    SP Accessoires
  • Artikelnr.

    1131167

Schrijf de eerste beoordeling voor Accessoires

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.571 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. 5 € korting bij een minimale bestelwaarde van 49 €. 10 € korting bij een minimale bestelwaarde van 79 €. 15 € korting bij een minimale bestelwaarde van 99 €. Geldig tot 10-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.