Bespaar tot 18 €* op je bestelling – en zelfs 25 €* in de app
Shop nu

XERJOFF Casamorati Mefisto Gentiluomo Eau de Parfum Spray

XERJOFF Casamorati - Mefisto
LUXE
Deel product

100 ml

2.800,30 € / 1 l

incl. btw

280,03 €

Direct leverbaar

Verzendkostenvrij

Leveringstijd met GLS di 10/11 tot wo 11/11

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen
Gentiluomo Eau de Parfum Spray is een flanker van Mefisto uit de Casamorati collectie van XERJOFF. De geur is voor mannen en is heerlijk fris en citrusachtig. Voor een zomerse, lichte geur heeft Mefisto Gentiluomo, de duivelse heer, een uitstekende levensduur en sillage. Zoals alle geuren in de Casamorati collectie is de Gentiluomo eau de parfum spray gewijd aan een tijd waarin de wereld veel relaxter was. De Casamorati reeks is een eerbetoon aan het Casamorati label uit 1861, waarvan de recepten zijn gered door XERJOFF.

Een zomer voor mannen, maar niet alleen

De topnoot van Mefisto Gentiluomo bestaat uit bergamot, citroen en lavendel. Het hart wordt gedragen door viooltje, roos en iris, terwijl de basis wordt gevormd door muskus, amber en cederhout. Deze lichte en verrukkelijk ontspannen combinatie maakt Gentiluomo Eau de Parfum Spray ook geliefd bij vrouwen. Zij houden net zoveel van de totale afwezigheid van zoete smaken als de mannen, voor wie de XERJOFF geur oorspronkelijk is gecreëerd. Met Eau de Parfum Spray Gentiluomo bewijst het Italiaanse luxelabel XERJOFF dat frisse zomergeuren niet mainstream hoeven te zijn om echt altijd en overal te passen wanneer de temperaturen buiten stijgen.
  • Naam

    Eau de Parfum Spray, Gentiluomo
  • Lijn

    Mefisto
  • Productlijn

    Unisex geuren
  • Artikelnr.

    76500
Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BHT, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, METHYL 2-OCTYNOATE

Schrijf de eerste beoordeling voor Mefisto

Dit vind je misschien ook leuk

Meer producten in deze categorie

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en bespaar tot € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.583 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. 8 € korting bij een minimale bestelwaarde van 59 €. 12 € korting bij een minimale bestelwaarde van 89 €. 18 € korting bij een minimale bestelwaarde van 129 €. De korting van 25 € vanaf een bestelwaarde van 179 € geldt alleen in de app van parfumdreams. Geldig tot 07-11-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Douglas Collection adventskalenders, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.