Meer voordelen, meer besparen – met parfumdreams PREMIUM
0
Évaluation 0/5 Étoiles
(0)
Ontdek het merk

Artikelnr. 868794

Yankee Candle Geparfumeerde was

zwarte kokosnoot
Deel product

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPriveza 21/03 tot ma 23/03
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Exotische nuances combineren met houtachtige accenten in deze karaktervolle geurwas uit de Signature lijn. De Yankee Candle Wax Melt in de Black Coconut variant vangt de sfeer van een tropische zonsondergang en transporteert die geurend naar je eigen vier muren. De geurreis begint met een fruitige topnoot die rijke ananas en romige kokos harmonieus combineert. Dit wordt gevolgd door een hart van delicate kokosbloesem, die het arrangement een bloemige diepte geeft. De ervaring wordt afgerond met een basis van poederachtige noten, muskus en opvallend cederhout, die zorgen voor een warme en langdurige finish. Het diepzwarte stuk was van 22 gram is speciaal ontworpen voor gebruik in klassieke geurlampen en geeft zijn aroma's snel af aan de omgeving als het opwarmt. Met een brandtijd tot acht uur biedt het product van hoogwaardige paraffinewas een langdurige ruimte-ervaring zonder dat je een lont hoeft bij te knippen.

  • Geursamenstelling: Een mix van kokosnoot, ananas, kokosbloesem en cederhout.
  • Vorm: Enkele waxmelt (taart) met een gewicht van 22 g.
  • Brandduur: Laat de geur tot 8 uur vrij.
  • Toepassing: Voor gebruik in geschikte geurlampen door verhitting.
  • Materiaal: Gemaakt van hoogwaardige, geparfumeerde paraffinewas.
  • Naam

    zwarte kokosnoot
  • Lijn

    Geparfumeerde was
  • Productlijn

    Kamergeuren
  • Geursoort

    kruidig, zoet
Geurkaarsen zijn heel gemakkelijk te gebruiken, maar een paar factoren verbeteren het brandgedrag en de veiligheid aanzienlijk. Plaats de geurkaars altijd op een vlakke ondergrond op een windstille plek en uit de buurt van brandbare materialen. Voor het aansteken moet je de lont ook inkorten tot ongeveer 5 mm. Laat de geurkaars ten minste branden tot de bovenste waslaag volledig gesmolten is om tunnels te voorkomen. Dit kan ongeveer twee uur duren. Je moet echter de brandtijd van vier uur per keer niet overschrijden. Voor een optimale brandkwaliteit moet je de kaars altijd doven met een kaarsendover.
Butyl cyclohexyl acetate, Isocyclemone E, Linalool, Coumarin, Hexyl cinnamal, Cinnamal

Onze klanten zeggen over Geparfumeerde was

0,0
Évaluation 0/5 Étoiles
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.550 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van {1}. Daaronder bedragen de verzendkosten {2}. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief