Krijg 22%* korting tijdens de End of season sale

Menu

4 (10)

ANNEMARIE BÖRLIND GEMENGDE HUID Gezichtstonic

Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.
Payconiq by Bancontact LogoKlarna – Betaal over 30 dagen (factuur) LogoBancontact card LogoPayPal LogoApplePay Logo
  • Koop op Rekening
  • Levering binnen 2-3 dagen
4,0
(10)
Klantenbeoordelingen

M.A.

Beoordeling 5/5 Sterren

28.09.2023

Sterk aanbevolen voor de gemengde huid. Verfijnt de poriën. Ik gebruik het al tijden!

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Dames

Nele Reinhard

Beoordeling 5/5 Sterren

12.09.2021

In combinatie met andere AB-producten uit andere assortimenten maakt dit product zeker deel uit van mijn huidverzorgingsroutine. Het heeft geholpen om de uitstraling van mijn huid te verbeteren.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Privater Nutzer

Beoordeling 5/5 Sterren

22.11.2018

Verfrissend, verhelderend, ik ben super tevreden over het product en de hele serie!

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Astrid Mayer

Beoordeling 5/5 Sterren

16.10.2018

Het is het beste product voor mijn huid. Ik heb veel dure merken geprobeerd, maar ik heb eindelijk Annemarie Börlind gevonden.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Jenni M.

Beoordeling 1/5 Sterren

05.04.2018

Ik kocht de complete huidverzorgingslijn voor de gecombineerde huid. Ik heb de producten ruim een maand gebruikt, omdat de huid er eerst aan moet wennen. Ik ben er een week geleden mee gestopt omdat ik erge ontstekingen onder de huid kreeg. Mijn gezicht heeft er nog nooit zo slecht uitgezien - ik kon wel huilen. Nu ben ik overgestapt op de natuurlijke cosmeticalijn van dm en mijn huid is weer normaal en gelukkig is de ontsteking genezen. Waarschijnlijk kon ik het gewoon niet verdragen.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Gezichtstonic
Lijn
GEMENGDE HUID
Productlijn
Gezichtsverzorging
Huid
gecombineerde huid
Eigenschap
matterend, natuurlijke cosmetica, parabeenvrij, zonder paraffine
Consistentie
vloeibaar
Productnaam
Clean Beauty
Producttype
fles
Toepassing
gezicht
Effect
matterend
Voor een egale en fijnere teint: algenextracten verhelderen en matteren, groene thee beschermt tegen vrije radicalen. Daarnaast bindt een actief complex van plantaardig zetmeel overtollige huidolie, waardoor nieuwe huidonzuiverheden worden voorkomen en de teint er fluweelzacht en helder uitziet.
Ingrediënten
AQUA [WATER], ALCOHOL, SORBITOL, CYCLODEXTRIN, PANTHENOL, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, ASCOPHYLLUM NODOSUM EXTRACT, ARGININE, AROMA [FRAGRANCE], LINALOOL, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID
Merk
Börlind Gmbh
Lindenstraße 15, DE-75365 Calw
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
* Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 30-09-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Chanel, Dior, Rituals, Sol de Janeiro en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief