Bespaar 11%* EXTRA op salefavorieten en andere must-haves
Shop nu

Acqua di Parma Home Collection Bundle

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen
Met de exclusieve Yuzu kamergeur van Acqua di Parma uit de Home Collection Scented Candle 200 g + Room Diffuser 180 ml kun je je interieur onderdompelen in het onmiskenbaar frisse en fruitige aroma van de yuzu-vrucht, dat harmonieus samengaat met andere geurcomponenten. Geef je kamers een individueel tintje dat je elke dag opnieuw zal betoveren en je bezoekers zal verbazen.

Een harmonieuze geurbeleving voor elke dag

De pittige geur van de citrusvrucht yuzu, die al duizenden jaren wordt geteeld in het midden van het Yangtze bekken in China, wordt vakkundig gecombineerd met bergamot en Szechuan peper in een sprankelende topnoot in de huisgeur van de Acqua di Parma Home Collection. Deze worden vergezeld door lotus, mimosa, viooltjesbladeren en jasmijn in de hartnoot en een basisnoot van muskus, zoethout en sandelhout. Deze unieke combinatie creëert een kamergeur die zowel verkwikkend als harmonieus is. Met de elegante en klassieke zwarte fles en de bundel filigraan rotan stokjes is de set Geurkaars 200 g + Luchtverspreider 180 ml ook een blikvanger in elke kamer, waar hij de hele dag langzaam zijn onmiskenbare geur verspreidt in de lucht via de bundel luchtverspreiders.
  • Naam

    Bundle
  • Lijn

    Home Collection
  • Productlijn

    Home Fragrance
  • Artikelnr.

    66666779
Geurkaarsen zijn heel gemakkelijk te gebruiken, maar een paar factoren verbeteren het brandgedrag en de veiligheid aanzienlijk. Plaats de geurkaars altijd op een vlakke ondergrond op een windstille plek en uit de buurt van brandbare materialen. Voor het aansteken moet je de lont ook inkorten tot ongeveer 5 mm. Laat de geurkaars ten minste branden tot de bovenste waslaag volledig gesmolten is om tunnels te voorkomen. Dit kan ongeveer twee uur duren. Je moet echter de brandtijd van vier uur per keer niet overschrijden. Voor een optimale brandkwaliteit moet je de kaars altijd doven met een kaarsendover.
WAX, FRAGRANCE, DYE
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, GERANIOL

Schrijf de eerste beoordeling voor Home Collection

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.572 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. Geldig tot 23-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.