Acqua di Parma Italian Moments Luce di Colonia Diffuser
180 ml
547,39 € / 1 l 492,65 € / 1 l
incl. btw
98,53 €
Acqua di Parma heeft een mediterrane geurcompositie voor alle woonruimtes ontwikkeld voor deze geur in haar Home Collection. De geur in Italiaanse stijl komt uit de Luce di Colonia geurverspreider via rotan stokjes. Het resultaat is dat de kamergeur elk huis drie maanden lang vult met een vleugje mediterrane flair.
Mediterrane kamergeur vol lichtheid en helderheid
Optisch lijkt de kamergeur in zijn art-deco flacon op een parfumverpakking. Technisch gezien heeft Acqua di Parma de flacon voorzien van zwarte rotan stokjes. Deze laten dagelijks kleine hoeveelheden van de inhoud ontsnappen uit de Luce di Colonia diffuser via natuurlijke haarvaten. De lucht in de kamer wordt gevuld met de geur, maar alleen discreet met een vleugje bloemige noten, citrusessences en warme houtaccenten. Home Collection zorgt zo voor een betere geurwaarneming, bijvoorbeeld in sanitaire ruimtes, de woonkamer of andere leefruimtes.
Home Collection wordt geactiveerd door de rotan stokjes die Acqua di Parma levert door het deksel naar de bodem van de fles te steken. Dankzij het capillaire effect van het hout stroomt er elke dag onmiddellijk een kleine hoeveelheid uit de Luce di Colonia diffuser in de lucht van de kamer. Als je de voorkeur geeft aan minder intensiteit, kun je maar twee of drie rotan stokjes gebruiken in plaats van zes. Afhankelijk van het gebruik blijft de geurolie tien tot twaalf weken goed.
Naam
Diffuser, Luce di ColoniaLijn
Italian MomentsProductlijn
Home FragranceArtikelnr.
1315798Geursoort
bloemig, citrus, fris
Gevaar
Licht ontvlambare vloeistof en damp.
- Acqua di Parma
- Via Morimondo 26, IT-20143 Milano
- customercare@acquadiparma.it



















