Download de app en activeer pushberichten voor exclusieve aanbiedingen!
StartArtemisHuidverzorgingMed3 in 1 Micellair water
5
Beoordeling 5/5 Sterren
(1)
Ontdek het merk

Artikelnr. 927923

Artemis Med

3 in 1 Micellair water
Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivedi 30/06 tot wo 01/07
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
Het Med 3 in 1 Micellair Water van Artemis Zwitserland is een speciaal verzorgingsproduct voor de gevoelige huid. Het hoogwaardige micellair water kan niet alleen worden gebruikt om make-up te verwijderen, maar ook voor de dagelijkse reiniging en als toner. De speciale miceltechnologie is bijzonder zacht en vriendelijk voor de huid. Het resultaat is een verhelderde teint en een aangenaam huidgevoel. Artemis heeft de formule aangepast aan de behoeften van de gevoelige huid - hierdoor gaat het Med 3 in 1 Micellair Water

huidirritatie tegen

en voorkomt het droge huidplekken. In principe kunnen echter alle huidtypes het product gebruiken. Bij de vervaardiging zijn geen alkalische zepen, sodium laureth sulfaten, alcoholen, PEG's, parabenen, siliconen, nanomaterialen of kleurstoffen gebruikt. Dit maakt Artemis huidverzorging bijzonder zacht en effectief. Het bedrijf gebruikt ook geen dierproeven bij de ontwikkeling en productie van zijn huidverzorgingsproducten. Voor het reinigen heb je alleen wattenschijfjes nodig. Breng wat micellair water aan op het wattenschijfje en verwijder make-up, vuil en huiddeeltjes voorzichtig van de huid. Daarna kun je zoals gewoonlijk je moisturizer aanbrengen. Voor een optimaal resultaat reinig je je huid 's ochtends en 's avonds met het Med 3 in 1 Micellair Water.
  • Naam

    3 in 1 Micellair water
  • Lijn

    Med
  • Productlijn

    Huidverzorging
Micellair water kan zowel 's ochtends als 's avonds worden gebruikt. Het verwijdert overtollig talg na het wakker worden, maar ook make-up en vuil voordat je naar bed gaat. Doordrenk een wattenschijfje met micellair water en veeg het zachtjes over het hele gezicht. Als één wattenschijfje niet genoeg is om mascara en make-up te verwijderen, herhaal je het aanbrengen. Voor waterproof make-up kun je het wattenschijfje een paar seconden op je ogen of mond laten zitten en het dan naar beneden trekken. Na het reinigen is het raadzaam om het micellair water kort af te spoelen, zodat de ingrediënten de huidbarrière niet kunnen beschadigen.
AQUA (WATER), GLYCERIN, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, LEONTOPODIUM ALPINUM EXTRACT, ACETYL TETRAPEPTIDE-40, SODIUM LEVULINATE, PANTHENOL, ALLANTOIN, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM ANISATE, COCOYL PROLINE, CAPRYLYL GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, SODIUM POLYPHOSPHATE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, i71

Onze klanten zeggen over Med

5,0
Beoordeling 5/5 Sterren
(1)
Klantenbeoordelingen
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.564 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van {1}. Daaronder bedragen de verzendkosten {2}. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
**Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst–nieuwsbrief.