Ontvang 22% korting op beautyproducten voor bijzondere feestdagen
StartArtemisHuidverzorgingSkin Specialists2 Fasen Make-up Verwijderaar
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Ontdek het merk

Artikelnr. 807152

Artemis Skin Specialists

2 Fasen Make-up Verwijderaar
Deel product

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivewo 08/04 tot do 09/04
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Het karakteristieke uiterlijk van de Artemis Skin Specialists 2 Phase Make-up Remover verraadt meteen het achterliggende principe van dit reinigingsproduct. In de flacon zitten twee afzonderlijke fasen op elkaar, die pas samen een homogene emulsie vormen als ze met de hand worden geschud. Deze combinatie is bedoeld om verschillende soorten decoratieve cosmetica van het gezicht en de ogen op te lossen. Met name waterproof texturen, zoals die vaak in mascara of eyeliner zitten, kunnen door de speciale formule worden verzacht en verwijderd. De formule maakt gebruik van plantenextracten van waterlelie en ogentroost. De Zwitserse fabrikant Artemis vermijdt in deze formule bewust ingrediënten als paraffineolie en parabenen. Het product is geclassificeerd als hypoallergeen en is volgens de verpakkingsinformatie geschikt voor alle huidtypes. De vloeistof wordt aangebracht op een wattenschijfje. Om make-up van de ogen te verwijderen, kan het doordrenkte wattenschijfje kort op het gesloten ooglid worden gedrukt voordat de kleur met een neerwaartse beweging wordt verwijderd. Dit verwijdert eventuele resten en bereidt de huid voor op de volgende stappen van de routine.

  • Twee-fasen formule voor het verwijderen van waterproof make-up
  • Bevat extracten van waterlelie en ogentroost
  • Vrij van paraffineolie en parabenen
  • Geschikt voor gezicht en ogen
  • Geschikt voor alle huidtypes
    • Naam

      2 Fasen Make-up Verwijderaar
    • Lijn

      Skin Specialists
    • Productlijn

      Huidverzorging
    • Huid

      gecombineerde huid, gevoelige huid, normale huid, onzuivere huid
    • Eigenschap

      reinigend
    • Consistentie

      vloeibaar
    • Toepassing

      gezicht
    Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Leontopodium Alpinum Extract, Euphrasia Officinalis (Eyebright) Extract, Nymphaea Alba (Water Lily) Root Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Allantoin, Beta-Glucan, Decyl Glucoside, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Lactic Acid, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Polyaminopropyl Biguanide, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 61565 (Green 6) i73

    Onze klanten zeggen over Skin Specialists

    0,0
    Beoordeling 0/5 Sterren
    (0)
    Klantenbeoordelingen
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.1

    2.551 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    De korting is al verrekend in de prijs van het artikel en geldt alleen op geselecteerde artikelen. Je hebt geen code nodig. Geldig t/m 03-04-2026.
    ** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief