Flash Sale: Profiteer van beauty deals & ontdek bestsellers
4,9
Beoordeling 4,87/5 Sterren
(15)

Artikelnr. 13928

Dr. HauschkaDagopvangActiverende dagvloeistof

Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivedi 11/08 tot wo 12/08
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De lichte textuur van Dr Hauschka's Activerende Dag Fluid combineert waardevolle plantenextracten met hoogwaardige oliën tot een delicaat vloeiende emulsie voor overdag. De samenstelling is speciaal ontwikkeld voor de vochtarme, droge of bleke huid en is gebaseerd op extracten van abrikoos, wortel en sint-janskruid, die een rozige en frisse teint kunnen ondersteunen. De formule wordt aangevuld met voedende bestanddelen zoals amandel- en abrikozenpitolie, die een soepel huidgevoel bevorderen. Omdat de emulsie snel wordt opgenomen, is deze ideaal als basis voor make-up. Voor de gecombineerde huid kan de vloeistof ook gemengd worden met een gezichtsolie om de rijkdom aan te passen. Het verzorgingsproduct is gecertificeerd als NATRUE natuurlijke cosmetica en bevat geen minerale oliën, siliconen of synthetische geurstoffen. De slanke glazen flacon met zilveren pompdop zorgt voor een nauwkeurige en hygiënische dosering van de rijke textuur, die 's ochtends na het reinigen wordt aangebracht op gezicht, hals en decolleté.

  • Lichtgewicht emulsie voor de vochtarme en vale huid
  • Bevat plantenextracten van abrikoos, wortel en sint-janskruid
  • Neemt snel op en is geschikt als make-up basis
  • Gecertificeerde NATRUE natuurlijke cosmetica zonder minerale oliën
  • Hygiënisch doseren dankzij praktische pompdispenser
    • Naam

      Activerende dagvloeistof
    • Lijn

      Dagopvang
    • Productlijn

      Gezichtsverzorging
    • Huid

      droge huid
    • Eigenschap

      dermatologisch getest, natuurlijke cosmetica, verlevendigend
    • Productnaam

      100% natuurlijke ingrediënten, bio, gecertificeerde natuurcosmetica, proefdiervrij, siliconenvrij, veganistisch, zonder conserveringsmiddelen
    • Toepassing

      decolleté, gezicht, hals
    Breng 's ochtends na het reinigen en tonifiëren van de huid gelijkmatig aan op gezicht, hals en decolleté.
    De fluid is rijk, smeert gemakkelijk uit en is een ideale make-upbasis.
    Als dit huidtype de neiging heeft om een gecombineerde huid met onzuiverheden te hebben, heeft het mengsel van Activating Day Fluid met een paar druppels gezichtsolie bewezen effectief te zijn.
    Aqua, Anthyllis Vulneraria Extract, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Alcohol, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Arachis Hypogaea Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract, Glycerin, Calendula Officinalis Flower Extract, Lecithin, Daucus Carota Sativa Root Extract, Triticum Vulgare Bran Extract, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Parfum*, Linalool*, Citral*, Farnesol*, Limonene*, Citronellol*, Geraniol*, Benzyl Benzoate*, Eugenol*, Benzyl Salicylate*, Algin, Xanthan Gum.

    Onze klanten zeggen over Dagopvang

    4,9
    Beoordeling 4,87/5 Sterren
    (15)
    Klantenbeoordelingen
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.1

    2.571 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 24,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    De korting is al verrekend in de prijs van het artikel en geldt alleen op geselecteerde artikelen. Je hebt geen code nodig. Geldig t/m 09-08-2026.
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.