25% korting op je favoriete beautyproducten op Black Friday
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

ERBE Antica Barberia Original Citrus

Pre Shave Oil
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivema 01/12 tot di 02/12
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
De Antica Barberia Pre-Shave Oil Original Citrus van Mondial is een heerlijke voorbereiding voor de huid voor het scheren. De fabrikant raadt aan om de pre-shave olie zachtjes in de huid en baardharen te masseren voor het scheren. Dit verzacht de huid en baardharen en maakt het scheren gemakkelijker en comfortabeler. De pre-shave olie is ook geschikt voor gebruik met de systemen met één scheerblad.
  • Naam

    Pre Shave Oil
  • Lijn

    Antica Barberia Original Citrus
  • Productlijn

    Mondial 1908
Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclomethicone, Isopropylmyristate, Dimethiconol, Argania Spinosa Oil, Linum Usitatissimum Oil, Juglans Regia Oil, Glycine Soja Oil, Bht, Bha, Tocopheryl Acetate, Parfum

Onze klanten zeggen over Antica Barberia Original Citrus

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Onze aanbevelingen voor u:

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.300 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 01-12-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief