4,8
(24)
Kies tot 2 gratismonsters
Ontdek het merk
Artikelnr. 110634
Elizabeth Arden Green Tea
Eau de Toilette Spray Scent
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPrivedi 31/03 tot wo 01/04
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Van groene thee wordt al eeuwenlang gezegd dat het een helende en heilzame werking heeft en daarom slaat Green Tea naturally ook als parfum een uitstekend figuur. De hoogwaardige damesgeur van Elizabeth Arden combineert Britse elegantie met de typische levensvreugde van Oost-Azië. The Scent eau de toilette spray is ontworpen om een welzijnsgevoel op de huid te creëren en ook een langdurige geur uit te stralen die de hele dag blijft hangen - Elizabeth Arden is daarin geslaagd.
Groene thee en andere natuurlijke extracten
Het stimulerende aroma van pepermunt en musk is merkbaar vanaf het eerste vleugje van het parfum, terwijl de topnoot van citroen de groene thee verder versterkt, waardoor een harmonieuze geurcompositie ontstaat die tot in de perfectie is verfijnd in Scent Eau de Toilette Spray. De damesgeur wordt geleverd in een groene flacon van 30 ml met een elegante opdruk van een groen blad.
Topnoten
bergamot, citroen, munt, rabarber, sinaasappel
Hartnoten
amber, jasmijn, kruidnagel, mos, muskus
Basisnoten
amber, karwij, kruidnagel, mos, muskus, selderie, thee
Naam
Eau de Toilette Spray ScentLijn
Green TeaProductlijn
VrouwengeurenGeursoort
aromatisch, citrus, fris, fruitig
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Alcohol Denat., Aqua/Water/Eau, Parfum (Fragrance), BHT, Butylene Glycol, Caffeine, Camellia Sinensis Leaf, Propylene Glycol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Blue 1 (CI 42090), Green 5 (CI 61570), Yellow 5 (CI 19140). B01745
- Elizabeth Arden GmbH
- Abraham-Lincoln-Straße 22, DE-65189 Wiesbaden
- service-de@service.elizabetharden.com
Onze klanten zeggen over Green Tea
4,8
(24)
Klantenbeoordelingen
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk






















