Bespaar 16 €* op je bestelling – en 19 €* exclusief in de app
Shop nu

GLOV Make-up remover en reinigingshandschoen Voor de vette huid Makeup Remover Purple

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen
De Makeup Remover Purple van GLOV is een ongelooflijk praktische make-up removerhandschoen die alleen water nodig heeft om de huid diep te reinigen en zelfs hardnekkige cosmetische producten te verwijderen. Hij is compact en licht, waardoor hij perfect is voor de dagelijkse reiniging thuis en onderweg. De innovatieve microvezels van de Expert GLOV make-up remover handschoen zorgen ervoor dat de Makeup Remover Purple zowel make-up als vuil en overtollige olie verwijdert. De handschoen heeft ook een zacht exfoliërend effect. Je hebt dus geen toner of gezichtsmelk, gels of scrubs nodig om je huid effectief te reinigen.

Zero waste huidreiniging van de Expert make-up remover mitt

De Make-up Remover Purple van GLOV verwijdert zelfs hardnekkige cosmetica zoals waterproof mascara of eyeliner. De microvezels in de handschoen zijn 30 keer dunner dan een wattenschijfje en 100 keer dunner dan een mensenhaar en kunnen met hun elektrostatische werking zelfs de kleinste deeltjes vastpakken. De handschoenen zijn ook antibacterieel en hypoallergeen, geschikt voor zelfs de meest gevoelige huidtypes en dermatologisch getest. De handschoen kan tot drie maanden worden gebruikt voor dagelijks schoonmaken. Goed voor je portemonnee en moeder natuur.
  • Naam

    Makeup Remover Purple, Voor de vette huid
  • Lijn

    Make-up remover en reinigingshandschoen
  • Productlijn

    Gezichtsreiniging
  • Artikelnr.

    406218
  • Toepassing

    decolleté, gezicht, lippen, mond, ogen, wimpers
  • Effect

    matterend, verfijnend, zijdeachtig
  • Eigenschap

    antiaging, anti-huidonzuiverheden, anti-mee-eters, duurzaam, exfoliërend, geurloos, niet schadelijk voor de huid, ontspannend, poriënverfijnend, reinigend, verlevendigend, verzorgend, zuiverend
  • Finish

    mat
  • Huid

    alle huidsoorten, gecombineerde huid, onzuivere huid, rijpere huid, vette huid
  • Consistentie

    zacht
  • Productnaam

    Clean Beauty, geschikt voor de gevoelige huid, geschikt voor mensen met contactlenzen, parfumvrij, pH-neutraal, proefdiervrij, veganistisch, voor gevoelige ogen, zonder allergenen, zonder chemische bestanddelen, zonder comedogene stoffen, zonder conserveringsmiddelen, zonder olieachtige ingrediënten
  • Producttype

    handschoen
Exfoliërende handschoenen zijn geschikt voor het scrubben van het lichaam en kunnen ook worden gebruikt om make-up te verwijderen en het gezicht te reinigen. Het aanbrengen van de individuele handschoenen is heel eenvoudig en verschilt nauwelijks. Bevochtig de scrubhandschoen en masseer het gezicht of lichaam met zachte, ronddraaiende bewegingen. Om make-up te verwijderen, maak je het gezicht en de handschoen vochtig en druk je deze op het gezicht. Laat de scrubhandschoen een paar seconden op het aangetaste gebied liggen en begin dan het gezicht met zachte druk te masseren. De handschoen kan indien nodig meerdere keren gebruikt worden. Was de scrubhandschoen na het reinigen van je gezicht of lichaam grondig met water en zeep en laat hem aan de lucht drogen. Als je de handschoen regelmatig gebruikt, gaat hij ongeveer drie maanden mee.

Schrijf de eerste beoordeling voor Make-up remover en reinigingshandschoen

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.572 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. 8 € korting bij een minimale bestelwaarde van 59 €. 11 € korting bij een minimale bestelwaarde van 79 €. 16 € korting bij een minimale bestelwaarde van 109 €. De korting van 19 € vanaf een bestelwaarde van 129 € geldt alleen in de app van parfumdreams. Geldig tot 17-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.