Bespaar tot 14 €* op je bestelling – en zelfs 19 €* in de app
Shop nu
StartInnersenseHaarverzorgingStylingSereniteit gladmakende crème

Innersense Styling Sereniteit gladmakende crème

Innersense - Styling
Deel product

177 ml

146,44 € / 1 l

incl. btw

25,92 €

Adviesprijs 30,08 €

Direct leverbaar

Verzendkostenvrij vanaf 28,00 €

Leveringstijd met GLS di 03/11 tot wo 04/11

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

Voor een glad stylingresultaat biedt de Serenity Smoothing Cream een geavanceerde formule op basis van plantaardige ingrediënten. Deze lichtgewicht lotion, die ook dienst doet als blowout lotion, is geschikt voor alle haartypes, hoewel vooral fijn tot middelfijn haar kan profiteren van de textuur zonder te worden verzwaard. Centraal in de formule staan gecertificeerde organische ingrediënten zoals mangopitboter en kokosolie. Deze ingrediënten zijn rijk aan vitaminen en kunnen het haar een gevoed uiterlijk geven. Avocado-olie en baobab- en frangipani-extracten worden ook gebruikt om de haarstructuur visueel glad te maken en vocht in te sluiten. De fabrikant vermijdt bewust het gebruik van siliconen, sulfaten, parabenen en synthetische geurstoffen in dit product, wat in lijn is met de clean beauty benadering. Het is gemakkelijk aan te brengen op nat haar door de crème zorgvuldig van de wortels naar de punten te verdelen. Het kapsel kan vervolgens worden geföhnd of aan de lucht worden gedroogd zoals gebruikelijk. Het doel is om een natuurlijke look te bereiken die soepelheid uitstraalt. In de samenstelling is ook rekening gehouden met aspecten als gluten- en sojavrij, waardoor het beter geschikt is voor verschillende gebruikersgroepen.

  • Voedzame blowout lotion voor gladde kapsels
  • Bevat gecertificeerde organische mangopitboter en kokosolie
  • Vrij van siliconen, sulfaten en parabenen
  • Speciaal geschikt voor fijn tot middelfijn haar
  • Toepassing op nat haar voor föhnen of aan de lucht drogen
    • Naam

      Sereniteit gladmakende crème
    • Lijn

      Styling
    • Productlijn

      Haarverzorging
    • Artikelnr.

      1170615
    • Toepassing

      haar
    • Eigenschap

      anti-pluis, hittebescherming, hydraterend, mild, verzorgend
    • Haartype

      alle haartypen
    • Consistentie

      crème
    Breng een kleine hoeveelheid aan op je vingertoppen en verdeel het grondig door nat haar. Style het haar zoals gewoonlijk voor een natuurlijk gladde geföhnde look.
    water, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, glycerin, cetyl alcohol, cocos nucifera (coconut) oil*, helianthus annuus (sunflower) seed oil, persea gratissima (avocado) oil, sodium gluconate, mangifera indica (mango) seed butter*, plumeria acutifolia flower extract, potassium sorbate, sodium levulinate, hydrolyzed adansonia digitata seed extract, hydrolyzed rice protein, hydrolyzed quinoa, caprylic/capric triglyceride, citrus aurantium dulcis (orange) peel oil expressed, eucalyptus globulus leaf oil, equisetum arvense extract, cananga odorata flower oil, citric acid, sodium benzoate, benzyl alcohol, benzyl benzoate†, limonene† *Certified Organic †A natural component of essential oils.

    Schrijf de eerste beoordeling voor Styling

    Dit vind je misschien ook leuk

    Mehr Produkte zu dieser Marke

    Meer producten in deze categorie

    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Abonneer je op de nieuwsbrief en bespaar tot € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.1

    2.581 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. 6 € korting bij een minimale bestelwaarde van 49 €. 9 € korting bij een minimale bestelwaarde van 69 €. 14 € korting bij een minimale bestelwaarde van 99 €. De korting van 19 € vanaf een bestelwaarde van 129 € geldt alleen in de app van parfumdreams. Geldig tot 01-11-2026, niet geldig op cadeaubonnen, adventskalenders, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.