0
(0)
Kies tot 2 gratismonsters
Karl Lagerfeld Les Parfums MatièresBois de Cyprès
Eau de Toilette Spray
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPriveza 13/12 tot ma 15/12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De Karl Lagerfeld Bois de Cyprès Eau de Toilette Spray komt uit de veelzijdige Les Parfums Matières collectie. Het is een charmante herengeur die verrukt als een parfum met kruidige en fruitige elementen. Er is ook een vleugje bloemen, wat het geheel een zekere lichtheid geeft.
Hoogtepunten van geuren: Fruit, kruiden en meer
Verwelkom de intense topnoot van de Bois de Cyprès Eau de Toilette spray van Karl Lagerfeld en ontdek akkoorden als mandarijn en citroen die je in een goed humeur brengen. Voeg daar de aangename kruidigheid van kardemom aan toe; licht exotisch en een perfecte match met het fruitige duo. De hartnoot is ook gebaseerd op drie akkoorden. Het mengt munt met cipres en lavendel, wat zorgt voor een bloemig maar nooit overweldigend karakter. In de basis vertrouwt het merk Karl Lagerfeld op klassieke mannengeuren zoals vetiver, salie en warm kasjmierhout om een sensuele, mannelijke finish te creëren. Verheug je op wonderful moments and memorable appearances met je parfum uit de Les Parfums Matières collectie! Gebruik de Bois de Cyprès Eau de Toilette Spray als je toekomstige opvallende dagelijkse metgezel of kies hem bewust voor de speciale gebeurtenissen in je leven!
Topnoten
citroen, kardemon, mandarijn
Hartnoten
cipres, lavendel, munt
Basisnoten
kasjmierhout, salie, vetiver
Naam
Eau de Toilette Spray, Bois de CyprèsLijn
Les Parfums MatièresProductlijn
HerengeurenGeursoort
aromatisch, fougère
Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 40-B), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, COUMARIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRAL, CINNAMAL, TRIETHANOLAMINE, GERANIOL, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, CI 19140 (YELLOW 5), CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 42090 (BLUE 1)
- Inademing van stof/rook/gas/nevel/damp/spuitnevel vermijden. In goed gesloten verpakking bewaren. Voorkom lozing in het milieu. Voorzorgsmaatregelen treffen tegen ontladingen van statische elektriciteit. Alleen buiten of in een goed geventileerde ruimte gebruiken.
Gevaar
Licht ontvlambare vloeistof en damp.
Attentie
Veroorzaakt ernstige oogirritatie. Kan een allergische huidreactie veroorzaken.
- INTERPARFUMS SA
- 10, rue de Solférino, FR-75007 Paris
- contact@interparfums.fr
Onze klanten zeggen over Les Parfums Matières
0,0
(0)
Klantenbeoordelingen
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk








