Download de app en activeer pushberichten voor exclusieve aanbiedingen!
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Ontdek het merk

Artikelnr. 1194222

Kilian Paris Old Fashioned

Navulling parfum
Deel product

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivedo 30/04 tot za 02/05
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Geïnspireerd door de complexe smaken van een 18 jaar oude single malt, voert deze compositie de zintuigen mee naar de ruige sfeer van de Schotse Hooglanden en herinterpreteert het erfgoed van sterke dranken. De creatie van parfumeur Sidonie Lancesseur opent met de ongewone, aardse zoetheid van tarwe absolue, die elegant wordt aangevuld met het licht bloemige karakter van davana essence. Deze opvallende opening vloeit vloeiend over in een sterk geconcentreerd hart van cederhout en immortelle, dat het eau de parfum zijn gestructureerde en langdurige diepte geeft. Tot slot ronden styrax en tolubalsem de geurbeleving af in de basisnoot en doen ze denken aan rijpende houten vaten en mistige heidevelden, waardoor het authentieke whiskykarakter wordt benadrukt. Het parfum behoort tot de klassieke olfactorische familie van fougèregeuren en wordt gekenmerkt door een harmonieus samenspel van houtachtige en kruidige akkoorden die zich op de huid ontvouwen. De gelige kleur van de vloeistof weerspiegelt visueel de warmte van de essences die het bevat. Als duurzame optie binnen de gerenommeerde "The Liquors" collectie, kun je met deze navulversie de bestaande flacon gewoon hervullen en langer van de geur genieten.

  • Navulling voor de "The Liquors" collectie
  • Geurfamilie: Fougère met houtachtig-kruidige noten
  • Hoofdbestanddelen: Tarwe absolue, cederhout en tolubalsem
  • GeĂŻnspireerd door de smaken van een 18 jaar oude single malt whisky
  • Creatie van parfumeur Sidonie Lancesseur
    • Topnoten

      bijvoet
    • Hartnoten

      ceder
    • Basisnoten

      storax, tolubalsem
    • Naam

      Navulling parfum
    • Lijn

      Old Fashioned
    • Productlijn

      The Liquors
    • Toepassing

      hals, lichaam
    Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
    INGREDIENTS: ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL BENZOATE, COUMARIN, BENZYL CINNAMATE, LIMONENE, CINNAMAL, LINALOOL, CINNAMYL ALCOHOL, BENZOIC ACID, YELLOW 5 (CI 19140), RED 4 (CI 14700), BLUE 1 (CI 42090)

    Onze klanten zeggen over Old Fashioned

    0,0
    Beoordeling 0/5 Sterren
    (0)
    Klantenbeoordelingen
    Misschien vind je dit ook leuk
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.1

    2.556 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van {1}. Daaronder bedragen de verzendkosten {2}. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    ** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief