International Lipstick Day: Ontdek actuele aanbiedingen
4,8
Beoordeling 4,82/5 Sterren
(434)

Artikelnr. 1065571

Rabanne1 MillionEau de Toilette Spray

Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPriveza 01/08 tot ma 03/08
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
De sensuele aroma's van echt leer, kruidig en fris tegelijk. Een opvallende geur die onmiddellijk indruk maakt. Een complexe eau de toilette met zoete mandarijn en pepermunt die nieuwsgierigheid en frisheid creëert. Levendige roze kaneel voegt diepte toe. Het opvallende amberleer is opvallend en rijk. Vurenhout, blond leer, amber en patchoeli ronden de geur af. Een geur die verfrist en fascineert.
  • Topnoten

    grapefruit, munt
  • Hartnoten

    kaneel, roos, specerijen
  • Basisnoten

    hout, leer, patchoeli, storax
  • Naam

    Eau de Toilette Spray
  • Lijn

    1 Million
  • Productlijn

    Herengeuren
  • Geursoort

    houtig, kruidig
  • Productnaam

    acetonvrij, ftalaatvrij, geschikt voor de gevoelige huid, glutenvrij, lactosevrij, palmolievrij, parabeenvrij, siliconenvrij, sulfaatvrij, veganistisch, Zonder ammoniak, zonder comedogene stoffen, zonder microplastics, zonder olieachtige ingrediënten, zonder paraffine, zonder pigment- en kleurstoffen, zonder sporen van noten
Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), COUMARIN, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, BENZYL ALCOHOL, CINNAMAL, EUGENOL, CITRAL, ISOEUGENOL, CITRONELLOL, GERANIOL.
  • GHS02
  • GHS07
  • Gevaar

    Licht ontvlambare vloeistof en damp.
  • Attentie

    Ontvlambare vloeistof en damp. Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
  • Puig France S.A.S (PUIG FRANCE)
  • 65/67 Avenue des Champs Élysées, FR-75008 Paris
  • www.rabanne.com

Onze klanten zeggen over 1 Million

4,8
Beoordeling 4,82/5 Sterren
(434)
Klantenbeoordelingen
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.570 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 24,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
De korting is al verrekend in de prijs van het artikel en geldt alleen op geselecteerde artikelen. Je hebt geen code nodig. Geldig t/m 31-07-2026.
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.