Neem de nieuwsbrief en bespaar tot 15 €**
5
Beoordeling 5/5 Sterren
(5)

Artikelnr. 375021

LancômeReiniging & MaskersMousse Éclat

Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivewo 29/07 tot do 30/07
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De Lancôme Mousse Éclat is een zelfschuimende gezichtsreiniger die speciaal is ontwikkeld voor de normale en gemengde huid. Bij contact met water verandert de textuur onmiddellijk in een licht, luchtig schuim dat onzuiverheden en overtollige huidcellen van het huidoppervlak verwijdert. De formule is verrijkt met ingrediënten van natuurlijke oorsprong zoals papaja- en ananasextract en draagt bij aan een zacht en soepel huidgevoel. Na het aanbrengen voelt de huid verfrist en helder aan. De zachte textuur van het schuim maakt een grondige reiniging mogelijk en laat een aangenaam gevoel achter.

  • Zelfschuimende gezichtsreiniger
  • Geschikt voor normale en gemengde huid
  • Formule met papaja- en ananasextract
  • Voor een verfrist en helder huidgevoel
  • Naam

    Mousse Éclat
  • Lijn

    Reiniging & Maskers
  • Productlijn

    Gezichtsverzorging
  • Huid

    normale huid
  • Eigenschap

    reinigend
  • Consistentie

    schuim
  • Productnaam

    alcoholvrij, ftalaatvrij, siliconenvrij, sulfaatvrij, Zonder ammoniak, zonder comedogene stoffen, zonder microplastics, zonder olieachtige ingrediënten, zonder paraffine, zonder pigment- en kleurstoffen, zonder sporen van noten
  • Producttype

    pompflacon
  • Toepassing

    gezicht
Dankzij het zijdezachte schuim is de cleansing foam een welkom alternatief voor conventionele gezichtsreinigingsproducten. Het moet 's ochtends en 's avonds worden gebruikt. Terwijl het 's ochtends overtollig talg en zweet van de huid verwijdert, verwijdert het 's avonds grondig make-up en vuil. Breng 1 tot 2 pompjes aan op de droge of gehydrateerde huid van gezicht, hals en decolleté. Masseer het reinigingsschuim vervolgens direct in de huid met je vingertoppen met zachte ronddraaiende bewegingen. Spoel het product na de massage grondig af met helder water en dep de huid droog. Verzorg je huid vervolgens zoals gewoonlijk.
AQUA / WATER , SORBITOL , GLYCERIN , SODIUM COCOYL GLYCINATE , PEG-8 , HEXYLENE GLYCOL , POTASSIUM LAURATE , POTASSIUM MYRISTATE , ANANAS SATIVUS FRUIT EXTRACT / PINEAPPLE FRUIT EXTRACT , PHENOXYETHANOL , PEG-32 , TRIETHANOLAMINE , LIMONENE , LINALOOL , BENZYL SALICYLATE , PROPANEDIOL , PAPAIN , DISODIUM EDTA , METHYLPARABEN , PARFUM / FRAGRANCE

Onze klanten zeggen over Reiniging & Maskers

5,0
Beoordeling 5/5 Sterren
(5)
Klantenbeoordelingen
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.570 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.