Neem de nieuwsbrief en bespaar tot 15 €**
4,7
Beoordeling 4,67/5 Sterren
(12)

Maison Margiela Untitled L'Eau Eau de Toilette Spray L'Eau

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De (untitled) l'eau Eau de Toilette van Maison Margiela is een compositie die wordt gekenmerkt door zijn verkwikkende frisheid. De geur opent met een sprankelende topnoot van mandarijn en citroenessence, die wordt vergezeld door groene accenten zoals galbanum en munt. Een zacht vleugje oranjebloesem absolue ontvouwt zich in het hart en geeft de geur een subtiele bloemige diepte. De basisnoot rondt de geurbeleving af met warme, aardse noten van wierook en patchoeli, terwijl witte muskus zorgt voor een zuivere, pure finish. Deze uitgebalanceerde mix van citrus, groene en bloemige elementen resulteert in een licht en onopvallend geurkarakter. De eau de toilette wordt gepresenteerd in een minimalistische flacon die de heldere en conceptuele esthetiek van Maison Margiela weerspiegelt.

  • Geurfamilie: Bloemig-citrus
  • Topnoten: mandarijn, citroen, galbanum, munt
  • Hartnoot: oranjebloesem
  • Basisnoten: wierook, patchouli, witte musk
  • Karakter: Fris, groen, opwekkend
    • Hartnoten

      groene noten, munt
    • Topnoten

      citroen, citrus, mandarijn
    • Naam

      Eau de Toilette Spray L'Eau, L'Eau
    • Lijn

      Untitled
    • Productlijn

      Vrouwengeuren
    • Artikelnr.

      622652
    • Geursoort

      aromatisch, citrus
    Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.

    Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.

    Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.

    Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
    ALCOHOL • PARFUM / FRAGRANCE • AQUA / WATER • LIMONENE • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • LINALOOL • CITRAL • HYDROXYCITRONELLAL • BHT • GERANIOL • FARNESOL • ISOEUGENOL • BENZYL BENZOATE • CITRONELLOL (F.I.L. B46779/1)..

    Onze klanten zeggen over Untitled

    4,7
    Beoordeling 4,67/5 Sterren
    (12)
    Klantenbeoordelingen
    Misschien vind je dit ook leuk
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.1

    2.571 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.