Flash Sale: Shop geselecteerde highlights met tot 55%* korting
4,7
Beoordeling 4,67/5 Sterren
(48)

Artikelnr. 584024

Marc JacobsDaisy Eau So FreshEau de Toilette Spray

Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivedi 28/07 tot wo 29/07
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
Daisy so fresh is gebaseerd op de klassieke Daisy en straalt echte geluksgevoelens uit. De geur maakt je gelukkiger en vrolijker en geeft je een uitgerust gevoel alsof je in een zonnige groene weide bent. De geur is een perfecte mix van pruim, framboos en wilde roos, spannend, levendig en natuurlijk tegelijk. Dit is het begin van een perfecte, evenwichtige dag waarin alles gewoon positief is.
  • Topnoten

    framboos , grapefruit, peer
  • Hartnoten

    appel, roos, viooltje
  • Basisnoten

    ceder, muskus, pruim
  • Naam

    Eau de Toilette Spray
  • Lijn

    Daisy Eau So Fresh
  • Productlijn

    Vrouwengeuren
  • Karakter

    feminien, verleidelijk
  • Geursoort

    bloemig, fruitig
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.

Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.

Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.

Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, OCTOCRYLENE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, CITRAL, FARNESOL, METHYL 2-OCTYNOATE, BENZYL ALCOHOL, BHT, FD&C YELLOW NO. 5 (CI 19140), D&C RED NO. 33 (CI 17200), EXT. D&C VIOLET NO. 2 (CI 60730).
  • GHS02
  • Gevaar

    Licht ontvlambare vloeistof en damp.

Onze klanten zeggen over Daisy Eau So Fresh

4,7
Beoordeling 4,67/5 Sterren
(48)
Klantenbeoordelingen
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.569 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 24,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geldig tot 25-07-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.