Cozy Deal Days: Ontvang 11%* korting op bijna alles – ook bovenop sale-artikelen!
Shop nu

Maria Nila Luminous Color Masker

Maria Nila - Luminous Color
PROMO
Deel product

250 ml

77,16 € / 1 l

incl. btw

19,29 €

Adviesprijs 32,15 €

Direct leverbaar

Verzendkostenvrij vanaf 28,00 €

Leveringstijd met GLS za 07/11 tot ma 09/11

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De Maria Nila Luminous Colour Masque is een intensief verzorgende haarkuur die speciaal is ontwikkeld voor de behoeften van gekleurd haar. De formule met granaatappelextract en het Colour Guard Complex is ontworpen om de haarstructuur te ondersteunen en het haar soepel te maken. Het masker helpt de glans van de haarkleur te behouden en kan het haar beschermen tegen vervaging door externe invloeden. Bij regelmatig gebruik geeft het het haar een zacht gevoel en een natuurlijke glans, zonder het te verzwaren. De romige textuur laat zich gemakkelijk door het haar verdelen en verspreidt tijdens de inwerktijd een fruitige geur. Net als alle producten van Maria Nila is ook dit haarmasker 100% veganistisch, dierproefvrij en wordt het in Zweden geproduceerd. Het is geschikt als wekelijkse aanvulling op de gebruikelijke haarverzorgingsroutine.

  • Ontwikkeld voor de behoeften van gekleurd haar
  • Formule met granaatappelextract en Colour Guard Complex
  • Kan bijdragen aan het behoud van de kleurbriljantie
  • Geeft het haar een soepel gevoel en glans
  • 100% veganistisch en dierproefvrij
  • Naam

    Masker
  • Lijn

    Luminous Color
  • Productlijn

    Haarverzorging
  • Artikelnr.

    981034
  • Eigenschap

    natuurlijke cosmetica
  • Haartype

    gekleurd haar
  • Productnaam

    parabeenvrij, sulfaatvrij
Als je haar gekleurd of gebleekt is, moet je minstens één keer per week een conditioner voor gekleurd haar gebruiken. Breng de conditioner aan op vochtig haar na het wassen. Gebruik een kam met grove tanden om de behandeling gelijkmatig te verdelen. Hierdoor kan de behandeling de punten bereiken. Zodra de behandeling gelijkmatig is verdeeld, wikkel je het haar in een handdoek. De resulterende warmte opent de haarschubben en de actieve ingrediënten worden gemakkelijker geabsorbeerd. Spoel het haar na de aangegeven inwerktijd grondig uit met lauw en vervolgens koud water. Deze methode zorgt voor een prachtige kleurglans.
Aqua, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Parfum, Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Lactic Acid, Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Helianthus Annuus Seed Oil, Moringa Pterygosperma Seed Oil, Trideceth-5, Linoleic Acid, Dimethiconol, Ethylhexylglycerin, Oleic Acid, Punica Granatum Fruit Extract, Quaternium-95, Linalool, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Limonene,Benzyl Salicylate, Propanediol, Phyllostachys Nigra Leaf Extract, Linolenic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Tocopherol, Dehydroacetic Acid, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
    • Niet blootstellen aan temperaturen boven 50 °C/122°F.

    Schrijf de eerste beoordeling voor Luminous Color

    Dit vind je misschien ook leuk

    Mehr Produkte zu dieser Marke

    Meer producten in deze categorie

    Misschien vind je dit ook leuk
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Abonneer je op de nieuwsbrief en bespaar tot € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.1

    2.582 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. Geldig tot 05-11-2026, niet geldig op cadeaubonnen, adventskalenders, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.