Neem de nieuwsbrief en bespaar tot 15 €**
StartOlaplexHaarOgenLashbond Building Serum
5
Beoordeling 5/5 Sterren
(1)

Artikelnr. 1096114

OlaplexOgenLashbond Building Serum

Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivevr 31/07 tot za 01/08
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Het Lashbond Building Serum van Olaplex is een sterk geconcentreerd serum dat speciaal is ontwikkeld voor de wimpers. De formule combineert OLAPLEX Peptide Complex Technology met de bekende OLAPLEX Bond Building Technology. De samenstelling, verrijkt met hyaluronzuur en biotine, ondersteunt de natuurlijke cyclus van de wimpers en kan ze steviger doen lijken. Het serum is oftalmologisch getest en is geschikt voor gebruik met contactlenzen, wimperlifting, wimperextensions en valse wimpers. Het product wordt twee keer per dag aangebracht, 's ochtends en 's avonds, langs de bovenste wimperlijn. De veganistische formule is geschikt voor alle huidtypes.

  • Combineert OLAPLEX Peptide Complex Technology met Bond Building Technology.
  • Formule met ingrediënten als hyaluronzuur en biotine.
  • Medisch getest en geschikt voor contactlensdragers.
  • Een veganistisch product voor alle huidtypes.
  • Naam

    Lashbond Building Serum
  • Lijn

    Ogen
  • Productlijn

    Haar
Een wimperserum wordt precies daar aangebracht waar de wimpers groeien. Gebruik een klein borsteltje of een geschikt borsteltje om het wimperserum aan te brengen. Sommige serums worden ook geleverd met een geschikte applicator. Dit zorgt ervoor dat je precies de juiste hoeveelheid aanbrengt. Breng het wimperserum van binnen naar buiten aan op de wimperlijn. De resultaten zijn vaak al na een paar keer aanbrengen zichtbaar. Voor een optimaal effect moet je het serum maar één keer per dag op je wimpers aanbrengen. Breng het bij voorkeur 's avonds aan, wanneer de wimpers mooi schoon zijn. Zo kan het wimperserum ook 's nachts zijn werk doen.
Water (Aqua/Eau), Butylene Glycol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Palmitoyl Pentapeptide-83 Amide, Acetyl Tetrapeptide-3, Myristoyl Pentapeptide-17, Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Sodium Hyaluronate, Biotin, Panthenol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Pantethine, Aminomethyl Propanol, Sorbic Acid, Rhizobian Gum, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Dextran, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract, Citric Acid, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Potassium Sorbate.

Onze klanten zeggen over Ogen

5,0
Beoordeling 5/5 Sterren
(1)
Klantenbeoordelingen
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.570 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 24,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.