Neem de nieuwsbrief en bespaar tot 15 €**
StartRedkenDroog haarAll SoftLeave-In Treatment All Soft
4,7
Beoordeling 4,67/5 Sterren
(155)

Redken Leave-In Treatment All Soft Leave-In Treatment

Redken - All Soft
PROMO
Deel product

150 ml

165,87 € / 1 l

incl. btw

24,88 €

Adviesprijs 34,85 €

Direct leverbaar

Verzendkostenvrij vanaf 28,00 €

Leveringstijd met GLS di 20/10 tot wo 21/10

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen
De Redken All Soft Moisture Restore Leave-In Treatment biedt een extra portie verzorging voor droog, beschadigd en gestrest haar. Het zorgt ook voor optimale haarverzorging in de aanloop naar hittestyling en biedt optimale bescherming tegen hittegerelateerde schade. De formule van de behandeling is gebaseerd op hooggeconcentreerd hyaluronzuur. Het dringt diep door in de haarstructuur, hydrateert het en helpt vochtverlies te voorkomen. De Redken All Soft Moisture Restore Leave-In Treatment verzorgt je haar ook met waardevolle voedingsstoffen tijdens de haarverzorging zonder het te verzwaren. Dit verbetert de soepelheid van het haar en geeft het een gezonde, vitale glans.

Maakt je haar glad en ontwart het

Haarverzorging met de Redken All Soft Moisture Restore Leave-In Treatment maakt het makkelijker om je haar te ontwarren en glad te maken na het wassen. De behandeling zorgt voor een effectieve hittebescherming bij temperaturen tot 230 °C en laat dof en droog haar direct glanzen. Was je haar zoals gewoonlijk en gebruik eventueel een conditioner. Breng vervolgens de behandeling aan op handdoekdroog haar en verdeel gelijkmatig van de aanzet tot in de punten. Vermijd contact met de ogen.
  • Naam

    Leave-In Treatment
  • Lijn

    All Soft
  • Productlijn

    Droog haar
  • Artikelnr.

    1048904
  • Toepassing

    haar
  • Eigenschap

    hydraterend, voedend
  • Producttype

    tube
Gebruik als een compleet haarverzorgingssysteem met All Soft Shampoo en Conditioner. Breng aan op handdoekdroog haar. Stijl zoals gewoonlijk.
AQUA / WATER • CETEARYL ALCOHOL • BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE • CETYL ESTERS • AMODIMETHICONE • ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL • PARFUM / FRAGRANCE • PHENOXYETHANOL • BEHENTRIMONIUM CHLORIDE • TRIDECETH-6 • ISOPROPYL ALCOHOL • CETRIMONIUM CHLORIDE • SODIUM HYALURONATE • BENZYL ALCOHOL • LINALOOL • COUMARIN • LIMONENE • HEXYL CINNAMAL • CITRONELLOL • BENZYL BENZOATE • AMYL CINNAMAL • CITRAL • GERANIOL.

Onze klanten zeggen over Redken Leave-In Treatment All Soft

4,7
Beoordeling 4,67/5 Sterren
(155)
Klantenbeoordelingen

Mehr Produkte zu dieser Marke

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.576 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.