SENSAI Cellular Performance Foundations
Pressed PowderOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPrivedi 16/12 tot wo 17/12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De Cellular Performance Foundations Pressed Powder van SENSAI is een geperst poeder dat zorgt voor een egale en zijdezachte finish. De fijne textuur ligt zacht op de huid en matteert het oppervlak door overtollig talg en transpiratievocht te absorberen. Hierdoor fixeert het poeder de foundation en houdt deze de hele dag. De formule is verrijkt met de kenmerkende Koishimaru Silk EX en andere geselecteerde ingrediënten uit de Cellular Performance lijn. In een elegant palet met vier harmoniërende tinten en een bijgesloten kwast is het poeder ook ideaal voor het bijwerken van make-up onderweg. Het is geschikt voor alle huidtypes en laat een zichtbaar verfijnde teint achter.
Naam
Pressed PowderLijn
Cellular Performance FoundationsProductlijn
Make-upHuid
alle huidsoorten, droge huid, gecombineerde huid, gevoelige huid, rijpere huidEigenschap
antiaging, hydraterendConsistentie
compactProductnaam
proefdiervrij, zonder olieachtige ingrediëntenDekkracht
lichtFinish
mat, natuurlijk, silk
- SENSAI Cosmetics Inc.
- 121 Avenue des Champs-Élysées, FR-75008 Paris
- www.sensai-cosmetics.com
Onze klanten zeggen over Cellular Performance Foundations
Liudmila Pirnau
02.02.2023
Dit is de beste poeder die ik ooit heb gehad. Na het aanbrengen van de poeder is mijn gepolijste gezicht helemaal niet meer zichtbaar, het gezicht is de hele tijd mat. Make-up blijft de hele dag zitten met poeder.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Christina L.
22.08.2020
Ik gebruik de poeder over mijn getinte dagcrème en om concealer te fixeren. Het poeder ziet er heel natuurlijk uit en past zich goed aan de huidskleur aan. Hij blijft bij mij de hele dag zitten, behalve in de t-zone. Ik vind hem eigenlijk een beetje te duur, maar het resultaat is gewoon erg goed. De huid ziet er egaal en jonger uit. Ik heb hem nu voor de derde keer gekocht. Gaat bij mij niet heel lang mee. Ongeveer 2-3 maanden bij dagelijks gebruik.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Sil Via
13.03.2018
Geweldig poeder. Ik heb het al voor de tweede keer gekocht omdat het subtiel is en je er niet "bepoederd" uit laat zien. Het is briljant, vooral in de zomer als je zweet.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Nicole M.
20.12.2017
Goede kwaliteit poeder, maar heel erg poederig. Poeder één keer en alles in de badkamer zit onder de poeder.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de






















