4
(4)
Kies tot 2 gratismonsters
Dr. Hauschka Poeder
Compact poeder
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPrivewo 01/04 tot do 02/04
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De Compact Powder van Dr Hauschka matteert je huid en tovert een egale teint. Het egaliseert onvolkomenheden en bedekt roodheid en pigmentvlekken. Het poeder is ook heel flexibel, want je kunt het direct op de huid of over make-up aanbrengen. De Compact Powder van Dr. Hauschka is verkrijgbaar in drie natuurlijke tinten. Maar dat is nog niet alles. Dit verfijnde poeder heeft ook een hydraterend effect. Dat komt door de innovatieve formule, die minerale pigmenten en extracten van geneeskrachtige planten zoals toverhazelaar bevat. Het poeder is ook rijk aan zijdepoeder, wat de huid verrukkelijk zacht en fluweelzacht maakt.
Een echt natuurlijk product
De Compact Powder van Dr Hauschka kun je het beste aanbrengen met een poederdonsje. Je kunt de dekking zelf beïnvloeden door de hoeveelheid product te variëren en het meerdere keren aan te brengen. Overigens is het ook ideaal om je make-up onderweg op te frissen en een onaantrekkelijk glimmende huid te matteren. Het is een puur natuurlijke cosmetica die is gecertificeerd volgens de NATRUE-norm. Het is vrij van minerale oliën, PEG's en siliconen. Overtuig jezelf van dit innovatieve product en creëer een vlekkeloze teint. Het poeder past bij bijna elke look en is daarom de ideale combinatiepartner voor subtiele make-up voor overdag of voor een chique glamourlook.Naam
Compact poederLijn
PoederProductlijn
Make-upHuid
alle huidsoorten, gevoelige huidConsistentie
poederProductnaam
Clean Beauty, proefdiervrij, zonder gentechniekDekkracht
lichtFinish
mat
Je kunt het zeer fijne en transparante compactpoeder op de huid van het gezicht aanbrengen over de foundation om de make-up te fixeren. Dep in de compact met een poederkwast of poederdonsje of veeg over het poedersteentje tot het vol poeder zit. Breng het poeder vervolgens aan op de huid vanaf het voorhoofd naar de kin toe. De beste manier om het poeder aan te brengen is met snelle bewegingen achter elkaar. Sommige compacte poeders zijn uitgerust met een spiegeltje, waardoor het bijwerken van make-up onderweg kinderspel wordt.
Talc, Mica, Silk (Serica) Powder, Diatomaceous Earth (Solum Diatomeae), Magnesium Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Anthyllis Vulneraria Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/Leaf Extract, Silica, Camellia Sinensis Leaf Extract, Fragrance (Parfum)*, Limonene*, Citronellol*, Linalool*, Geraniol*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Farnesol*, Citral*, Coumarin*, Eugenol*, Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Titanium Dioxide (CI 77891), Ultramarines (CI 77007).*from natural essential oils
- WALA Heilmittel GmbH
- Dorfstraße 1, DE-73085 Bad Boll
- service@drhauschka.de
Onze klanten zeggen over Poeder
4,0
(4)
Klantenbeoordelingen
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk






















