Lastminute Santa: ontdek nu de cadeaubonnen!
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

The Organic Pharmacy Gezichtsreiniging

Mousseline Doek
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPriveza 27/12 tot ma 29/12
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De Organic Pharmacy Muslin Cloth zijn ontwikkeld om de dagelijkse gezichtsreiniging te optimaliseren. De zachte 100% biologische katoenen doekjes versterken het effect van de gezichtsreiniger en verwijderen onzuiverheden en make-up op milde wijze. Met hun milde exfoliërende werking stimuleren ze ook de bloedsomloop en geven ze de teint een frisse gloed.

Effectieve gezichtsreiniging - zacht voor de huid

The Organic Pharmacy ontwikkelt huidverzorging van natuurlijke en biologische ingrediënten zonder synthetische schadelijke stoffen - fair trade en natuurlijk dierproefvrij geproduceerd. Een grondige reiniging van het gezicht is echter net zo belangrijk als de dagelijkse verzorging. Make-up en resten van huidverzorgingsproducten verstoppen de poriën en kunnen leiden tot puistjes. De Muslin Cloth gaat dit op een effectieve en milde manier tegen. Gemaakt van 100% biologisch katoen en vrij van chemicaliën, kunnen de doekjes zelfs gebruikt worden bij een gevoelige huid en allergieën. De stof is sterk absorberend, ademend en gemakkelijk te onderhouden. Na gebruik kun je de doekjes gewoon wassen en steeds opnieuw gebruiken. Ze zijn ook ideaal voor het verwijderen van scrubs en maskers als ideale aanvulling op huidverzorging.

  • Naam

    Mousseline Doek
  • Lijn

    Gezichtsreiniging
  • Productlijn

    Verzorging
  • Productnaam

    glutenvrij
  • Producttype

    doek
  • Toepassing

    gezicht
Nadat je de cleanser hebt aangebracht, bevochtig je de mousseline doek met lauw water en verwijder je de cleanser van het gezicht met zachte op- en neergaande bewegingen.
Kan gebruikt worden met elke gezichtsreiniger.
Was het doekje op 30°C in een katoenen washandje.
  • Laboratorio Di Ricerche Biochimiche S.r.l
  • Via Basilicata 7, IT-20098 S. Giuliano M.se - Milando
  • https://www.cfaces.de

Onze klanten zeggen over Gezichtsreiniging

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.443 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van {1}. Daaronder bedragen de verzendkosten {2}. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief