Bespaar tot 14 €* op je bestelling – en zelfs 19 €* in de app
Shop nu

Wella Oil Reflections Emulsie

Wella - Oil Reflections
PROMO
Bijna uitverkocht
Deel product

50 ml

246,40 € / 1 l

incl. btw

12,32 €

Adviesprijs 20,95 €

Direct leverbaar

Verzendkostenvrij vanaf 28,00 €

Leveringstijd met GLS di 03/11 tot wo 04/11

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De Oil Reflections Emulsion van Wella Professionals is ontwikkeld voor een glad haargevoel en zichtbare glans. Dit speciale haarverzorgingsproduct wordt gekenmerkt door zijn textuur als een luchtig, licht schuim dat moeiteloos door het haar kan worden verdeeld. Door de fijne consistentie verzwaart het product het haar niet en is daarom geschikt voor gebruik op alle haartypes. Vooral droog of beschadigd haar kan profiteren van de rijke formule. Een geselecteerde combinatie van macadamiaolie, panthenol en glycerine vormt de basis van de emulsie. Deze ingrediënten kunnen helpen om het haaroppervlak visueel glad te maken en ongewenst pluizen tegen te gaan. Hierdoor krijgt het haar vaak meer glans en is het makkelijker doorkambaar. De formule is er ook op gericht om de natuurlijke lipidenfilm van het haar te behouden, die het kan beschermen tegen uitdrogen. Het is gemakkelijk aan te brengen op handdoekdroog haar, waarbij het product ongeveer drie minuten blijft zitten voordat het grondig wordt uitgespoeld met water. Voor een intensievere routine kan de emulsie ook worden gebruikt in combinatie met een haarmasker. Het verzorgingsproduct is verpakt in een witte cilinder met gouden accenten en een praktische pompdispenser voor een nauwkeurige dosering.

  • Zachte schuimtextuur voor gemakkelijke verdeling zonder te verzwaren
  • Bevat voedende macadamia-olie, panthenol en glycerine
  • Kan zorgen voor meer soepelheid, glans en anti-kroes effecten
  • Geschikt voor alle haartypes, vooral droog haar
  • Veelzijdig te gebruiken als een op zichzelf staande behandeling of in combinatie met een masker
    • Naam

      Emulsie
    • Lijn

      Oil Reflections
    • Productlijn

      Professionals Care
    • Artikelnr.

      1192968
    • Toepassing

      haar
    • Eigenschap

      anti-pluis, glansgevend, verzorgend
    • Haartype

      alle haartypen, droog haar
    • Consistentie

      mousse
    • Producttype

      potje
    Goed schudden. Houd de schuimkop naar beneden, druk opzij en breng aan op vochtig haar. Inmasseren en drie minuten laten inwerken. Grondig uitspoelen.
    Aqua/Water/Eau, Butane, Propylene Glycol, Quaternium-80, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isobutane, Phenoxyethanol, Panthenol, Parfum/Fragrance, Propane, Methylparaben, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Disodium EDTA, Propylparaben, Citric Acid, Isopropyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Camellia Sinensis Leaf Extract, Macadamia Ternifolia Seed Oil.
    • GHS02
    • GHS07
    • Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
    • Gevaar

      Zeer licht ontvlambare aerosol.
    • Attentie

      Houder onder druk: kan open barsten bij verhitting. Veroorzaakt huidirritatie. Kan een allergische huidreactie veroorzaken. Veroorzaakt ernstige oogirritatie.

    Schrijf de eerste beoordeling voor Oil Reflections

    Dit vind je misschien ook leuk

    Mehr Produkte zu dieser Marke

    Meer producten in deze categorie

    Misschien vind je dit ook leuk
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Abonneer je op de nieuwsbrief en bespaar tot € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.1

    2.582 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. 6 € korting bij een minimale bestelwaarde van 49 €. 9 € korting bij een minimale bestelwaarde van 69 €. 14 € korting bij een minimale bestelwaarde van 99 €. De korting van 19 € vanaf een bestelwaarde van 129 € geldt alleen in de app van parfumdreams. Geldig tot 01-11-2026, niet geldig op cadeaubonnen, adventskalenders, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.