Bespaar 9%* – en in de app zelfs 11%* op bijna alles
Shop nu
5
Beoordeling 5/5 Sterren
(1)
Ontdek het merk

Artikelnr. 318177

ANNEMARIE BÖRLIND ACCESSOIRES

Make-up sponsjes
Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivewo 08/07 tot do 09/07
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Effectieve gezichtsreiniging is vaak gebaat bij geschikte hulpmiddelen die het huidverzorgingsproces ondersteunen. De cosmetische spons uit de accessoirelijn van Annemarie Börlind is zo'n hulpmiddel voor je dagelijkse routine. Dankzij de structuur met fijne poriën verwijdert het ronde accessoire op betrouwbare wijze producten zoals reinigingsmelk of resten van gezichtsmaskers van het huidoppervlak. Dit hulpmiddel maakt het ook gemakkelijk om het gezicht af te spoelen met helder water. Een ander toepassingsgebied is het aanbrengen van gezichtstoner, waarbij het materiaal de vloeistof kan absorberen en afgeven. Er wordt speciale aandacht besteed aan het duurzame karakter van de spons, aangezien deze voor minstens 85% uit materialen van natuurlijke oorsprong bestaat. Het product is zo ontworpen dat het kookvast is voor langdurig gebruik, wat betekent dat de spons ook na gebruik hygiënisch kan worden gereinigd. De gelige kleur en de handige, ronde vorm maken hem gemakkelijk te gebruiken in de badkamer. Dit accessoire wordt meestal aangeboden in een praktische set van 2, waardoor regelmatige vervanging mogelijk is.

  • Geschikt voor het verwijderen van reinigingsmelk en maskers
  • Hygiënisch herbruikbaar dankzij kookvast materiaal
  • Minimaal 85% van natuurlijke oorsprong
  • Kan ook worden gebruikt om gezichtstoner aan te brengen
  • Fijnporige structuur voor zacht aanbrengen
    • Naam

      Make-up sponsjes
    • Lijn

      ACCESSOIRES
    • Productlijn

      Make-up
    • Eigenschap

      natuurlijke cosmetica
    • Producttype

      spons
    • Toepassing

      gezicht

    Onze klanten zeggen over ACCESSOIRES

    5,0
    Beoordeling 5/5 Sterren
    (1)
    Klantenbeoordelingen
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.1

    2.564 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De korting van 11% geldt alleen in de parfumdreams-app. Geldig tot 04-07-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.