Bespaar 14 €* op je bestelling – en 19 €* exclusief in de app

Alessandro Striplac UV Colour Prep & Shine Sachets

PROMO
Deel product

15 stuks

0,50 € / 1 stuks

incl. btw

7,46 €

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De Alessandro Striplac Prep & Shine sachets bieden een ongecompliceerde oplossing om de nagels voor te bereiden op een manicure en ze een glanzende finish te geven. De individueel verpakte reinigingsdoekjes in het roze doosje zijn dankzij hun compacte formaat ideaal voor gebruik thuis of op reis. Voor het polijsten reinigen de acetonvrije doekjes de natuurlijke nagel en verwijderen voorzichtig stof- en vetresten. Deze stap creëert een ideale basis voor de nagellak die daarna perfect aan de nagel hecht. De doekjes worden opnieuw gebruikt nadat de laatste laag nagellak is uitgehard. Ze verwijderen moeiteloos de remmende laag die tijdens de Striplac manicure is ontstaan. Tegelijkertijd werken de doekjes als een glansbooster en laten ze een glad, hoogglanzend oppervlak achter op de nagel. Het resultaat van de manicure kan dus snel worden voltooid. De veganistische formule is volledig cruelty-free en begeleidt het proces met een subtiele geur.

  • Voorbereiding en afwerking van de manicure in één product
  • Verwijdert residu voor optimale hechting van de nagellak
  • Verwijdert de inhibitielaag na het polijsten
  • Laat een glad en hoogglanzend nageloppervlak achter
  • Een plantaardige, acetonvrije formule in praktische individuele zakjes
  • Naam

    Prep & Shine Sachets
  • Lijn

    Striplac UV Colour
  • Productlijn

    Nagels
  • Artikelnr.

    1283432
  • Toepassing

    nagels
  • Eigenschap

    reinigend
  • Productnaam

    parabeenvrij, proefdiervrij
Producten voor nagelverzorging zijn meestal verkrijgbaar als olie of nagellak en voorzien in verschillende behoeften, van nagelversteviging tot nagelriemverzorging. De toepassing verschilt ook afhankelijk van het gekozen product. Vernagellakken voor nagelversteviging en basis- en topcoat kunnen op de nagels worden aangebracht voor of na de gekleurde nagellak, afhankelijk van het verzorgingsproduct. Nagelolie is niet alleen geschikt om op de nagel zelf aan te brengen, je moet het ook in de omliggende nagelriemen masseren. Nageloliën zijn over het algemeen geschikt voor dagelijks gebruik. Je moet de compatibiliteit van bijzonder sterke nagelverharders op een nagel enkele dagen testen voordat je ze regelmatig gebruikt.
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), LINALOOL
  • alessandro International GmbH
  • Erkrather Straße 228d, DE-40233 Düsseldorf
  • info@alessandro.de

Schrijf de eerste beoordeling voor Striplac UV Colour

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.575 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. 6 € korting bij een minimale bestelwaarde van 49 €. 9 € korting bij een minimale bestelwaarde van 69 €. 14 € korting bij een minimale bestelwaarde van 99 €. De korting van 19 € vanaf een bestelwaarde van 129 € geldt alleen in de app van parfumdreams. Geldig tot 11-10-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.