Dr. Hauschka Voet- en beenverzorging Been tonicum
Dr. Hauschka Leg Tonic zorgt voor een licht gevoel in armen en benen. De alcoholwaterige formule met extracten van bernagie en rozemarijn is speciaal ontwikkeld om de huid een verfrist gevoel te geven. Het is vooral geschikt na lang staan of zitten of als de ledematen vermoeid aanvoelen. De tonic wordt snel opgenomen zonder een film achter te laten en heeft een aangename, kruidige geur. Het aanbrengen is ongecompliceerd: Het product wordt gewoon op de armen, benen of andere gewenste zones van het lichaam gesprayd en zachtjes opgeklopt. Dankzij de lichte textuur kan het ook direct op kousen of panty's worden aangebracht. De samenstelling met ricinusolie en echte essentiële oliën ondersteunt een gerevitaliseerd huidgevoel en rondt de verzorgingservaring af.
- Geeft de huid een verfrist en gerevitaliseerd gevoel
- Ontwikkeld met bernagie en rozemarijn
- Neemt snel op zonder plakkerig te zijn
- Kan ook over kousen worden aangebracht
- Een aangename, kruidige geur
Naam
Been tonicumLijn
Voet- en beenverzorgingProductlijn
LichaamsverzorgingArtikelnr.
831541Eigenschap
beschermend, verzorgendHuid
alle huidsoorten, gevoelige huidConsistentie
vloeibaarProductnaam
acetonvrij, geschikt voor de gevoelige huid, lactosevrij, palmolievrij, parabeenvrij, siliconenvrij, sulfaatvrij, veganistisch, Zonder ammoniak, zonder comedogene stoffen, zonder conserveringsmiddelen, zonder microplastics, zonder paraffine
Voor de zeer droge huid kan de tonic voor de benen ook worden gemengd met een van onze huidverzorgende oliën. Als aanvulling op de beentonic adviseren wij de voetcrème voor sterk belaste, gezwollen voeten of de deodoriserende voetcrème voor overmatig zweetvoeten.
- WALA Heilmittel GmbH
- Dorfstraße 1, DE-73085 Bad Boll
- service@drhauschka.de






















