Bespaar 11%* EXTRA op salefavorieten en andere must-haves
Shop nu
5
Beoordeling 5/5 Sterren
(2)

Dr. Hauschka Voet- en beenverzorging Been tonicum

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

Dr. Hauschka Leg Tonic zorgt voor een licht gevoel in armen en benen. De alcoholwaterige formule met extracten van bernagie en rozemarijn is speciaal ontwikkeld om de huid een verfrist gevoel te geven. Het is vooral geschikt na lang staan of zitten of als de ledematen vermoeid aanvoelen. De tonic wordt snel opgenomen zonder een film achter te laten en heeft een aangename, kruidige geur. Het aanbrengen is ongecompliceerd: Het product wordt gewoon op de armen, benen of andere gewenste zones van het lichaam gesprayd en zachtjes opgeklopt. Dankzij de lichte textuur kan het ook direct op kousen of panty's worden aangebracht. De samenstelling met ricinusolie en echte essentiële oliën ondersteunt een gerevitaliseerd huidgevoel en rondt de verzorgingservaring af.

  • Geeft de huid een verfrist en gerevitaliseerd gevoel
  • Ontwikkeld met bernagie en rozemarijn
  • Neemt snel op zonder plakkerig te zijn
  • Kan ook over kousen worden aangebracht
  • Een aangename, kruidige geur
  • Naam

    Been tonicum
  • Lijn

    Voet- en beenverzorging
  • Productlijn

    Lichaamsverzorging
  • Artikelnr.

    831541
  • Eigenschap

    beschermend, verzorgend
  • Huid

    alle huidsoorten, gevoelige huid
  • Consistentie

    vloeibaar
  • Productnaam

    acetonvrij, geschikt voor de gevoelige huid, lactosevrij, palmolievrij, parabeenvrij, siliconenvrij, sulfaatvrij, veganistisch, Zonder ammoniak, zonder comedogene stoffen, zonder conserveringsmiddelen, zonder microplastics, zonder paraffine
Breng de tonic aan op de benen, voeten of armen van beneden naar boven in de richting van het hart. Herhaal indien nodig meerdere keren per dag. Vanwege de olie-inhoud direct op de huid aanbrengen, niet op kleding. Voor de zeer droge huid kan de been tonic ook gemengd worden met een van onze huidverzorgende oliën.

Voor de zeer droge huid kan de tonic voor de benen ook worden gemengd met een van onze huidverzorgende oliën. Als aanvulling op de beentonic adviseren wij de voetcrème voor sterk belaste, gezwollen voeten of de deodoriserende voetcrème voor overmatig zweetvoeten.
ALCOHOL, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, BORAGO OFFICINALIS (BORAGE) EXTRACT, AQUA (WATER), PERFUME (FRAGRANCE), LINALOOL, LIMONENE, CITRAL, GERANIOL, CITRONELLOL, COUMARIN

Onze klanten zeggen over Voet- en beenverzorging

5,0
Beoordeling 5/5 Sterren
(2)
Klantenbeoordelingen
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.572 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. Geldig tot 23-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.