Bespaar 10%* EXTRA op salefavorieten en andere must-haves
Shop nu
StartEssenceCollectieThe Jeans ClubLip & Cheek Silicone Brush

Artikelnr. 1265730

EssenceThe Jeans ClubLip & Cheek Silicone Brush

Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPriveza 15/08 tot ma 17/08
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De Essence The Jeans Club Lip & Cheek Silicone Brush is een gespecialiseerd hulpmiddel voor het aanbrengen van make-up. Deze applicator is speciaal ontworpen voor het aanbrengen van crèmige en vloeibare texturen op lippen en wangen. Het hart is een zachte, gladde siliconen tip, die is gemodelleerd naar de vorm van een vingertop. Dankzij deze specifieke textuur kan de kleur gericht worden opgepikt en vervolgens gelijkmatig worden aangebracht op het gewenste deel van het gezicht. In tegenstelling tot conventionele kwasten met varkenshaar absorbeert het niet-poreuze siliconenmateriaal het product niet, waardoor het gemakkelijker is om zuinig met cosmetica om te gaan. Tegelijkertijd zorgt het gladde oppervlak ervoor dat blush of lipgloss goed kan worden gemengd voor naadloze overgangen. Visueel past het accessoire perfect bij The Jeans Club collectie en heeft het een langwerpig, crèmekleurig ontwerp met een parelmoerglans. Roze details op de schacht en de ronde vorm maken de look compleet. Omdat er geen vloeistoffen in het materiaal kunnen trekken, is het oppervlak gemakkelijk schoon te maken.

  • Zachte siliconentip imiteert de vorm van een vingertop voor nauwkeurig werk
  • Ideaal voor het aanbrengen van crèmige en vloeibare texturen op lippen en wangen.
  • Het materiaal absorbeert geen product en maakt zuinig doseren mogelijk.
  • Stijlvol ontwerp in crème met parelmoerglans en roze accenten.
  • Makkelijke en hygiënische reiniging van het gladde oppervlak.
  • Naam

    Lip & Cheek Silicone Brush
  • Lijn

    The Jeans Club
  • Productlijn

    Collectie
  • Productnaam

    veganistisch
  • Toepassing

    gezicht, lippen
Dompel de siliconentip voorzichtig in je crèmige lip- of wangproduct. Dep of veeg op het gewenste gebied en meng met ronddraaiende of deppende bewegingen voor een vlekkeloze finish. Voorzichtig reinigen met water of een reinigingsdoekje na elke applicatie.

Schrijf de eerste beoordeling voor The Jeans Club

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.570 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 24,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. Geldig tot 13-08-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.