Artikelnr. 1284007
Jean Paul Gaultier MannetjesLe Male
Geschenkset- Verwachte levering met GLS / ColisPrivewo 24/06 tot do 25/06
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De Jean Paul Gaultier Le Male geschenkset combineert een opvallend parfum met een bijpassende douchegel voor de dagelijkse routine. De fraai vormgegeven verpakking met nautische details en de karakteristieke torsoflacon geven de set een aantrekkelijke uitstraling. Het parfum zorgt voor een aangename aanwezigheid die ideaal is om elke dag te dragen of voor speciale gelegenheden. De bijbehorende douchegel met een inhoud van 75 milliliter laat zich gemakkelijk schuimen en wast de huid en het haar. De geharmoniseerde bestanddelen intensiveren de geurbeleving, waardoor de karakteristieke geur langer op de huid blijft hangen. Het compacte formaat van de tube is bijzonder praktisch op reis of na het sporten, want hij past in elke tas om ruimte te besparen. Deze combinatie biedt een ongecompliceerde manier om een consistent geurprofiel in de dag te integreren.
Naam
Geschenkset, Le MaleLijn
MannetjesProductlijn
Herengeuren
De douchegel voor mannen is gemakkelijk te gebruiken en geeft de huid een aangename geur, afhankelijk van het gekozen product. Voordat je de douchegel aanbrengt, maak je de huid goed nat onder de douche. Breng vervolgens een geschikte hoeveelheid douchegel rechtstreeks aan op je handpalmen, een spons of een flanel. Masseer de gel zachtjes in de huid met ronddraaiende bewegingen tot er een zacht schuim ontstaat. Was het product na een korte massage grondig af met helder, lauwwarm water. Indien gewenst kun je je huid na het douchen verwennen met een lichaamsverzorgingsproduct dat bij de geur past.
AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDE MIPA, PARFUM (FRAGRANCE), SORBITOL, DIPROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PPG-26-BUTETH-26, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, PROPYLENE GLYCOL, PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, SODIUM BENZOATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, SODIUM CHLORIDE, LINALOOL, COUMARIN, TRISODIUM SULFOSUCCINATE, POLYQUATERNIUM-22, BUTYLENE GLYCOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, CITRIC ACID, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CI 42090 (BLUE 1), CI 17200 (RED 33).
- Jean Paul Gaultier
- SA Plaza Europa 46-48, ES-08902 Barcelona
- www.jeanpaulgaultier.com

























