Sun Dream Deal: Bespaar vandaag 10 €* op je bestelling
Shop nu
5
Beoordeling 5/5 Sterren
(2)
Ontdek het merk

Artikelnr. 553098

Mario Badescu Facial spraysaloë, kamille en lavendel

Facial Spray
Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivevr 03/07 tot za 04/07
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De gezichtsspray met aloë, kamille en lavendel van Mario Badescu wordt gekenmerkt door een harmonieuze samenstelling van botanische extracten. Lavendelwater en lavendelolie vormen de aromatische basis van deze lichte gezichtsspray en zorgen voor een karakteristieke geur. De formule wordt aangevuld met extracten van kamille en aloë vera bladsap. Op de ingrediëntenlijst staat ook vitamine C, die de formule compleet maakt. De spray presenteert zich als een fijne nevel die het gezicht zachtjes bedekt. Dankzij de olievrije textuur verzwaart de lichtpaarse vloeistof de huid niet en kan hij op verschillende huidtypes worden gebruikt. De spray ruikt fris naar lavendel. De ingrediënten bevatten ook extracten van blaaswier en tijm. Het flesje kan in de koelkast bewaard worden voor een bijzonder verkoelend effect. Het kan op verschillende manieren worden gebruikt wanneer een frisheidsboost nodig is, 's ochtends of tussendoor. Het product is dierproefvrij gemaakt.

  • Bevat lavendelolie, kamille en aloë vera
  • Gevuld met vitamine C
  • Vrij van olie en lichte textuur
  • Frisse lavendelgeur
  • Veelzijdige gezichtsspray
  • Naam

    Facial Spray, aloë, kamille en lavendel
  • Lijn

    Facial sprays
  • Productlijn

    Huidverzorging
Gezichtssprays hebben verschillende effecten. Ze beschermen tegen de zon en matteren de teint, hydrateren, verfrissen en voeden, verspreiden een delicate geur en verbeteren de stofwisseling van de huid.
Gezichtssprays moet je echter niet verwarren met make-up setting sprays.
Schud eerst de gezichtssprayflacons en spray ze dan van een afstand van 15 tot 20 cm op het gezicht, met je ogen dicht. Binnen enkele seconden bereikt de fijne nevel elke millimeter van het gezicht. Dit is niet alleen belangrijk voor de huidverzorging, maar ook voor de bescherming tegen de zon.
Aqua (Water, Eau), Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Water, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Ethyl Ascorbic Acid, Thymus Vulgaris (Thyme) Leaf Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzophenone-4, Triethanolamine, Sodium Sulfate, Citric Acid, Sodium Chloride, Propanediol, Ethylhexylglycerin, CI 60730 (Violet 2)

Onze klanten zeggen over Facial sprays

5,0
Beoordeling 5/5 Sterren
(2)
Klantenbeoordelingen
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.564 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
10 € korting bij een minimale bestelwaarde van 69 €. Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. Geldig tot 01-07-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst–nieuwsbrief.