Bespaar 10%* op bijna alle geuren – of 14%* op bijna alles op het gebied van skincare, make-up en haarverzorging
Shop nu
StartOlivia Garden ClubHaarborstelsTHE RESET CUSHIONWet & Curly Detangling Cushion Blue

Olivia Garden Club THE RESET CUSHION Wet & Curly Detangling Cushion Blue

Olivia Garden Club - THE RESET CUSHION
PROMO
Deel product

1 stuks

4,60 € / 1 stuks

incl. btw

4,60 €

Adviesprijs 5,18 €

Direct leverbaar

Verzendkostenvrij vanaf 28,00 €

Leveringstijd met GLS di 10/11 tot wo 11/11

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De Olivia Garden Club THE RESET - Wet & Curly Detangling Cushion Blue biedt een geraffineerde oplossing voor je dagelijkse haarroutine. Het blauwe vervangingskussen met flexibele nylon borstelharen past naadloos in het frame van de bijpassende Reset borstel. Dankzij de aanpasbare borstelhaarstructuur kunnen knopen in nat en droog haar voorzichtig ontward worden van de aanzet tot in de punten. De speciale plaatsing van de borstelharen is geschikt voor verschillende haartexturen, van steil tot krullend, en maakt soepel kammen na het wassen of tussendoor in het dagelijks leven mogelijk. Dankzij een slim klikmechanisme kan het kussentje moeiteloos uit de borstel worden gehaald door de zijkanten zachtjes samen te knijpen. Deze functie maakt regelmatig ontharen en schoonmaken onder lauwwarm water veel gemakkelijker. Na voorzichtig deppen met een handdoek en volledig laten drogen aan de lucht, klikt het element eenvoudig terug in de borstelkop en is het klaar voor het volgende gebruik. Dit vervangbare kussen werkt alleen in combinatie met de bijbehorende resetborstel en ondersteunt langdurig gebruik van het hoofdproduct.

  • Soepele nylon borstelharen voor zacht ontwarren van nat en droog haar
  • .
  • Geschikt voor verschillende haartexturen van steil tot krullend
  • Verwijderbaar ontwerp voor snelle en eenvoudige reiniging
  • Eenvoudig kliksysteem voor moeiteloos vervangen en opnieuw inzetten
  • Ontworpen als een op maat gemaakt vervangingsonderdeel voor de Olivia Garden Reset Brush
    • Naam

      Wet & Curly Detangling Cushion Blue
    • Lijn

      THE RESET CUSHION
    • Productlijn

      Haarborstels
    • Artikelnr.

      1292821
    • Toepassing

      haar
    • Eigenschap

      glansgevend
    • Haartype

      alle haartypen, glad haar, golvend haar, krullend haar
    • Producttype

      borstel
    Ontklitters liggen prettig in de hand en kunnen ook gemakkelijk door vochtig haar worden geborsteld. De speciale, flexibele borstelharen verspringen en variëren in lengte. Hierdoor heeft de ontklitter grip op het haar tot aan de hoofdhuid, maar scheurt het niet en glijdt het er gewoon doorheen. De ontklitter wordt over het haar geleid. Lichte druk is voldoende om het haar te ontwarren en te kammen, zelfs bij krullend, dik of bijzonder fijn haar.

    Ontwarrers zijn verkrijgbaar met en zonder handvat.
    N/A

    Schrijf de eerste beoordeling voor THE RESET CUSHION

    Dit vind je misschien ook leuk

    Mehr Produkte zu dieser Marke

    Meer producten in deze categorie

    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Abonneer je op de nieuwsbrief en bespaar tot € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.1

    2.588 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De 10% korting geldt alleen voor producten in de categorie Parfum. De 14% korting geldt alleen voor producten in de categorieën Gezicht, Lichaam, Make-up, Haarverzorging en Huidverzorging. Herenverzorging uitgesloten. Geldig tot 09-11-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Douglas Collection adventskalenders, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.