Xmas countdown: bespaar 25%* en haal cadeaus op tijd in huis
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

Tangle Teezer The Wet DetanglerSteil & krullend haar

Ultieme - Speciale Editie
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivedi 16/12 tot wo 17/12
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
Ontdek het baanbrekende product van Tangle Teezer - de Ultimate Detangler - nu exclusief in de nieuwe Chrome Edition! De Ultimate Detangler is speciaal ontwikkeld voor nat, gevoelig haar en ontklit bijzonder mild. Met zijn 325 flexibele borstelharen ontklit de Ultimate Detangler het haar pijnloos en beschermt het ook tegen haarbreuk. Het ergonomische handvat zorgt voor een optimale grip in de hand. En dat is nog niet alles: de Ultimate Detangler geeft droog haar ook glans en souplesse.
  • Naam

    Ultieme - Speciale Editie, Steil & krullend haar
  • Lijn

    The Wet Detangler
  • Productlijn

    Haarborstels
  • Eigenschap

    anti-haarbreuk
  • Producttype

    borstel
  • Toepassing

    haar
Borstel het haar in kleinere secties van de aanzet naar de punten.

Onze klanten zeggen over The Wet Detangler

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.381 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 21-12-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief