25% korting op je favoriete beautyproducten op Black Friday
StartOlivia GardenHaarborstelsFingerbrushCombo ontklittende borstel met zwijn/nylon haren
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

Olivia Garden Fingerbrush

Combo ontklittende borstel met zwijn/nylon haren
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivema 01/12 tot di 02/12
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De Olivia Garden Combo Ontwarborstel kenmerkt zich door een combinatie van pure zwijnenharen en geïoniseerde nylonharen. Het speciaal gebogen en geventileerde borstellichaam is gemodelleerd naar de vorm van het hoofd en laat de lucht optimaal circuleren tijdens het föhnen, waardoor een goede controle tijdens het stylen mogelijk is. De afgeronde nylon haren glijden door het haar en ontwarren het, waardoor de borstel geschikt is voor gebruik op zowel vochtig als droog haar. Tegelijkertijd kan de speciale plaatsing van de borstelharen een zachte massage van de hoofdhuid ondersteunen. Het ergonomisch gevormde handvat is gemakkelijk vast te houden en heeft een geïntegreerde, uittrekbare spit voor het nauwkeurig in secties verdelen van het haar. De borstel is verkrijgbaar in verschillende maten.

  • Combinatie van zuiver zwijnenhaar en geïoniseerd nylonhaar
  • .
  • Gebogen en geventileerde borstelbehuizing voor föhnen
  • Geschikt voor gebruik op vochtig en droog haar
  • Ergonomische handgreep met geïntegreerde sectiespits
  • Naam

    Combo ontklittende borstel met zwijn/nylon haren
  • Lijn

    Fingerbrush
  • Productlijn

    Haarborstels
  • Eigenschap

    mild
  • Toepassing

    haar, hoofdhuid
Ontklitters liggen prettig in de hand en kunnen ook gemakkelijk door vochtig haar worden geborsteld. De speciale, flexibele borstelharen verspringen en variëren in lengte. Hierdoor heeft de ontklitter grip op het haar tot aan de hoofdhuid, maar scheurt het niet en glijdt het er gewoon doorheen. De ontklitter wordt over het haar geleid. Lichte druk is voldoende om het haar te ontwarren en te kammen, zelfs bij krullend, dik of bijzonder fijn haar.

Ontwarrers zijn verkrijgbaar met en zonder handvat.
  • Olivia Garden S.A. Zoning Industriel des Hauts-Sarts
  • Rue de Hermee 255, BE-4040 Herstal
  • info@oliviagarden.eu

Onze klanten zeggen over Fingerbrush

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Onze aanbevelingen voor u:

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.300 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 01-12-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief