Wij zijn jarig – profiteer van 25%* korting op heel veel producten!
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

Original & Mineral Conditioner

Maintain the Mane Conditioner
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivema 03/11 tot di 04/11
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Productinformatie
Naam
Maintain the Mane Conditioner
Lijn
Conditioner
Productlijn
Haarverzorging
Eigenschap
antioxidant, hydraterend, mild
Producttype
fles
Toepassing
haar
Haartype
alle haartypen

De Maintain the Mane Conditioner van Original & Mineral is een intensieve vochtinbrenger voor alle haartypes. Deze conditioner ontwart en verzacht het haar en geeft het een natuurlijke glans. De speciaal geformuleerde formule ondersteunt de regeneratie van haarvezels en helpt gespleten haarpunten en haarbreuk te voorkomen. Dankzij de hoogwaardige ingrediënten is de conditioner geschikt voor de verzorging van natuurlijk en gekleurd haar zonder het te verzwaren of resten achter te laten. Regelmatige haarverzorging met deze conditioner bevordert de haarstructuur, verbetert de doorkambaarheid en geeft het haar een gezonde, natuurlijke uitstraling die bestand is tegen dagelijkse stylingbehoeften.

Dagelijkse hydraterende verzorging voor gezond en glanzend haar

Met waardevolle pro-vitamine B5 en geselecteerde plantenextracten biedt Maintain the Mane Conditioner van Original & Mineral essentiële voedingsstoffen die het haar van wortel tot punt versterken. De antioxiderende eigenschappen van de formule beschermen het haar tegen schadelijke invloeden van buitenaf en helpen een gezonde haarstructuur te behouden. Om te gebruiken, breng de conditioner aan op handdoekdroog haar na het wassen, masseer gelijkmatig in en laat een paar minuten intrekken voordat je het grondig uitspoelt. Regelmatig gebruik resulteert in zichtbaar zachter, gladder en vitaler uitziend haar dat optimaal beschermd is tegen invloeden van buitenaf.

Toepassing
Na het wassen gewoon in handdoekdroog haar masseren, doorkammen en uitspoelen. Je bent klaar om te beginnen met stylen!
Ingrediënten
Aqua (Water), Glycerin, Stearyl Alcohol, Helianthus Annuus(Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Alcohol,Cetyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate, Amodimethicone,Phenoxyethanol, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride, Fragrance, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Panthenol(Provitamin B5), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil*,Polyquaternium-10, Alpha-Tocopherol (Vitamin E), Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis(Sweet Almond) Oil, Butylene Glycol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hydrolysed Jojoba Esters, Trideceth-12,Limonene, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citral, Sodium Benzoate, Citric Acid, Grevillea Speciosa (RedSpider) Flower Extract, Banksia Serrata Flower Extract, Anigozanthos Flavidus (Kangaroo Paw)Extract. *Certified Organic OM002-4
Merk
ICON Hairspa
Juliesmindevej 12A, DK-124180 Soro

Onze klanten zeggen over Conditioner

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.195 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van {1}. Daaronder bedragen de verzendkosten {2}. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 31-10-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Chanel, Dior, Rituals, Sol de Janeiro en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief