Bespaar 9%* op bijna alle geuren – of 12%* op bijna alles op het gebied van skincare, make-up en haarverzorging

Primavera Etherische oliën Biologische zoete venkel

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

Welkomstgeur: biologische etherische oliën, zoete venkel biologisch van PRIMAVERA

Biologische etherische oliën van PRIMAVERA zijn beproefde oliën van hoge kwaliteit uit biologische teelt in Demeter kwaliteit. De oliën worden verkregen door stoomdestillatie van de zaden en staan bekend om hun heilzame werking op lichaam en geest. PRIMAVERA biologische zoete venkel olie heeft niet alleen een aromatische, mild zoete geur, maar is ook bijzonder effectief tegen maagpijn en winderigheid. De krampstillende werking ontvouwt zich als badtoevoeging of als buikkompres. Dankzij de hoge biologische kwaliteit kan de olie ook rechtstreeks op het lichaam worden aangebracht en ingewreven. Als badtoevoeging zijn 10 druppels voldoende voor een vol bad. Natuurlijk kun je deze olie ook gebruiken in een geurlampje, waarbij de geur een zeer ontspannend en kalmerend effect heeft op de geest. . Als kamergeur kun je in een paar eenvoudige stappen welzijn en harmonie aan je huis toevoegen. Voeg gewoon een paar druppels toe aan je geurlampje.
  • Naam

    Biologische zoete venkel
  • Lijn

    Etherische oliën
  • Productlijn

    Aromatherapie
  • Artikelnr.

    494580
Foeniculum Vulgare (Fennel) Oil* Org, Limonene**

Schrijf de eerste beoordeling voor Etherische oliën

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.571 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De 9% korting geldt alleen voor producten in de categorie Parfum. De 12% korting geldt alleen voor producten in de categorieën Gezicht, Lichaam, Make-up, Haarverzorging en Huidverzorging. Herenverzorging uitgesloten. Geldig tot 13-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.