4,5
(10)
Kies tot 2 gratismonsters
Ontdek het merk
Artikelnr. 36113
Rochas Man
Eau de Toilette Spray
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPriveza 28/03 tot ma 30/03
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De mannengeur met een erotische flair - Rochas Man is een uitdrukking van levenskunst en liefde. Krachtig en mannelijk in stijl, inspireert het mannen die hun instinct volgen. Zijn mannelijke charisma is als vuur en ijs tegelijk! De verkwikkende opening is een exquis kruidenboeket, in het hart gevolgd door bloemenessences. In de basis domineren balsamico-dierlijke elementen, die samensmelten met cederhout en tabak om een unieke geur te creëren.
Topnoten
bergamot, lavendel
Hartnoten
jasmijn, lelie, viooltje
Basisnoten
amber, koffie, vanille
Naam
Eau de Toilette SprayLijn
ManProductlijn
HerengeurenKarakter
avontuurlijk, oriëntaals
Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 40-B), AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, BHT, LINALOOL, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, CITRAL, BENZYL ALCOHOL, CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 17200 (RED 33), CI 19140 (YELLOW 5)
- INTERPARFUMS SA
- 4, Rond-Point des Champs Elysées, FR-75008 Paris
- contact@interparfums.fr
Onze klanten zeggen over Man
4,5
(10)
Klantenbeoordelingen
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk








