Artikelnr. 1037481
THE MERCHANT OF VENICE Accordi di ProfumoSandalo Australia
Eau de Parfum Spray- Verwachte levering met GLS / ColisPriveza 27/06 tot ma 29/06
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Een compositie geheel gewijd aan Australisch sandelhout vormt het hart van de Accordi di Profumo geurcollectie van De koopman van Venetië. Sandalo Australia Eau de Parfum Spray is een houtachtige creatie die een aangename en omhullende sfeer creëert. Het geurkarakter wordt gekenmerkt door de romige en melkachtige facetten van sandelhout, die het een zachte diepte geven. Deze centrale noot wordt aangevuld met warme, amberachtige nuances die de geurbeleving afronden en een sensuele dimensie geven. Het hout dat voor deze compositie is gebruikt, komt uit de Kalaako, Bullardoo en Yilgam regio's van Australië en is verkregen door stoomdestillatie van de houtkrullen. Het resultaat is een heldere, expressieve geur die wordt gekenmerkt door zijn evenwichtige en kalmerende aanwezigheid.
Topnoten
sandelhout, tonkaboon
Hartnoten
sandelhout
Basisnoten
groene noten, melk, wierook
Naam
Eau de Parfum Spray, Sandalo AustraliaLijn
Accordi di ProfumoProductlijn
CollectieGeursoort
houtig
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
- INTERPARFUMS SA
- 4, Rond-Point des Champs Elysées, FR-75008 Paris
- contact@interparfums.fr


















