Wij zijn jarig – profiteer van 25%* korting op heel veel producten!
StartTeaologyVerzorgingGezichtsverzorging
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

Teaology Gezichtsverzorginggroene thee

Detox Face Scrub
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivema 03/11 tot di 04/11
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Productinformatie
Naam
Detox Face Scrub, groene thee
Lijn
Gezichtsverzorging
Productlijn
Verzorging
Productnaam
Clean Beauty
De Teaology Green Tea Detox Face Scrub is ware magie voor je huid, want het ontgiftigt, verheldert en verheldert je huid. De zachte scrub bevat een antioxidantinfusie van groene thee en suikermicrokristallen die zacht en betrouwbaar dode huidcellen van je huid verwijderen. Tegelijkertijd wordt de huid ontgift, gekalmeerd en gehydrateerd en worden vergrote poriën geminimaliseerd. Daarnaast is de gezichtsverzorging verrijkt met waardevolle plantenoliën die, in combinatie met de groene thee-infusie, de teint verhelderen en zorgen voor een zachte huid met een heerlijk stralende teint. Omdat ingrediënten zoals parabenen, minerale oliën, paraffines, natriumlaurethsulfaat, formaldehyde en synthetische kleurstoffen zijn vermeden, is de gezichtsverzorging bijzonder zacht voor de huid en geschikt voor alle huidtypen.

Hoe gebruik je de Teaology Green Tea Detox Face Scrub

? De scrub wordt zachtjes met ronddraaiende bewegingen op de huid van het voorhoofd, de neus, de wangen en de kin gemasseerd en moet vervolgens een paar seconden blijven zitten. Wanneer de gezichtsscrub in contact komt met water, verandert de exfoliërende boter in een zachte melk die gemakkelijk af te spoelen is en de huid gehydrateerd en soepel maakt. Gebruik het product een of twee keer per week voor optimale resultaten.
Ingrediënten
INGREDIENTS/ COCTAB: PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, LAURETH-4, HYDROGENATED CASTOR OIL, FRUCTOSE, PARFUM, GLYCERYL BEHENATE, CAMELLIA SINENSIS LEAF, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ROSA MOSCHATA SEED OIL, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT.
Merk
CGS srl.
Via B Zucchi 29, IT-20900 Monza

Onze klanten zeggen over Gezichtsverzorging

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.196 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van {1}. Daaronder bedragen de verzendkosten {2}. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 31-10-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Chanel, Dior, Rituals, Sol de Janeiro en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief