Xmas countdown: bespaar 25%* en haal cadeaus op tijd in huis
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

Wella Wellaplex

Bond Maker No1
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivevr 19/12 tot za 20/12
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
De Wellaplex Bond Maker No1 van Wella is de ideale metgezel voor het oplichten of kleuren in de salon of thuis. Gemengd met de oplichter of kleur helpt het de haarbindingen opnieuw op te bouwen - voor sterker haar. Het haar kan optimaal worden opgestoken. Kleurmoleculen dringen gemakkelijker door in de haarstructuur en binden zich beter aan het haar. Wellaplex Bond Maker No1 kan ook alleen worden gebruikt. Voor een perfect resultaat gebruik je Bond Maker No1 in combinatie met Bond Stabiliser No2.

Professionele haarverzorging van Wella

Wella staat al meer dan 100 jaar synoniem voor haarverzorging van salonkwaliteit. Voor elke haarbehoefte is er een geschikt product. Het Wellaplex assortiment voor gekleurd en gebleekt haar ondersteunt het chemische proces van kleuren en oplichten met een speciale verzorgingstechniek. De reconstructie van het haar en de optimale absorptie van kleurmoleculen zorgen voor kracht en glans en minder haarbeschadiging. Vul je haarroutine aan met professionele verzorgingsproducten voor prachtige kleur- en bleekresultaten.
  • Naam

    Bond Maker No1
  • Lijn

    Wellaplex
  • Productlijn

    Professionals
Haarbehandeling voor droog haar is verkrijgbaar als crèmemasker en als spraybehandeling. Spraybehandelingen zijn bijzonder gemakkelijk te gebruiken omdat ze meestal in het haar blijven zitten tot de volgende wasbeurt. Spray de conditioner gelijkmatig over het hele haar en kam het door. Voor crèmige conditioners breng je een hoeveelheid ter grootte van een hazelnoot aan op handdoekdroog haar en verdeel je het door het hele haar. De inwerktijd voor het gekozen product staat op de verpakking. Was de conditioner na de betreffende inwerktijd grondig uit het haar met helder, lauwwarm water. Je zult optimale resultaten bereiken als je het product meerdere keren per week gebruikt.
No.1 Bond Maker Water/Aqua/Eau, Malic Acid, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Quaternium-80, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Coceth-10, Isopropyl Alcohol, Sodium Bicarbonate, Butylene Glycol, Sodium Sulfite, PEG-35 Castor Oil, Sodium Carbonate, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, TocopherolStep
  • GHS05
  • GHS07
  • Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
  • Gevaar

    Veroorzaakt ernstig oogletsel.
  • Attentie

    Kan een allergische huidreactie veroorzaken. Veroorzaakt huidirritatie.

Onze klanten zeggen over Wellaplex

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.406 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 21-12-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief