Bespaar 12%* op bijna alle geuren – of 7%* op bijna alles op het gebied van skincare, make-up en haarverzorging
Ontdek het merk

Artikelnr. 1024780

Abercrombie & Fitch Away Man

Cadeauset
Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPriveza 25/07 tot ma 27/07
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De Abercrombie & Fitch Away Man geschenkset biedt een harmonieuze combinatie van geurbeleving en reinigingsritueel. Deze set bevat een eau de toilette spray van 50 ml en een bijpassende hair & body wash in een tube van 200 ml. De geuroriëntatie van de geur behoort tot de houtachtig-aromatische familie en wordt gekenmerkt door een gelaagde structuur. Sprankelende nuances van grapefruit, ananas en bergamot openen het boeket in de topnoot, zachtjes begeleid door een vleugje viooltjes. Naarmate de geur zich ontwikkelt, komen kruidige akkoorden van gember en peper naar boven, die gecombineerd worden met geranium in de hartnoot. Warme tonen van vetiver, sandelhout en lichtgekleurd hout vormen de laatste noot en zorgen voor een stabiele en aardse basis. De douchegel in de set is ontworpen als een praktisch 2-in-1 product en kan zowel voor het lichaam als het haar worden gebruikt. Door de reinigingsgel te gebruiken, kan de huid worden voorbereid op het aanbrengen van de eau de toilette. Visueel wordt het geheel gepresenteerd in een elegante zwarte verpakking, terwijl de flacon met zijn opvallende zilveren dop inspeelt op de stedelijke esthetiek.

  • Set bestaande uit Eau de Toilette (50 ml) en Hair & Body Wash (200 ml)
  • Houtige en aromatische geurcompositie
  • Topnoten van grapefruit, ananas en bergamot
  • Kruidig hart van gember en peper
  • Basisnoot met vetiver en sandelhout
  • Topnoten

    ananas, gember, grapefruit, hout, ooievaarsbek, peper, vetiver, viooltje
  • Hartnoten

    ananas, gember, grapefruit, hout, ooievaarsbek, peper, vetiver, viooltje
  • Basisnoten

    gember, grapefruit, hout, ooievaarsbek, peper, vetiver, viooltje
  • Naam

    Cadeauset
  • Lijn

    Away Man
  • Productlijn

    Herengeuren
  • Geursoort

    aquatisch
SD ALCOHOL 40-B (ALCOHOL DENAT.), FRAGRANCE/PARFUM, WATER/EAU (AQUA), ETHYLHEXYLMETHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BHT, YELLOW 6 (CI 15985), YELLOW 5 (CI 19140)
EXT. VIOLET 2 (CI 60730)
  • GHS09
  • GHS02
  • GHS07
  • Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken. In goed gesloten verpakking bewaren. Voorzorgsmaatregelen treffen tegen ontladingen van statische elektriciteit. Inademing van stof/rook/gas/nevel/damp/spuitnevel vermijden. Alleen buiten of in een goed geventileerde ruimte gebruiken. Voorkom lozing in het milieu. Een arts raadplegen. In koud water onderdompelen/nat verband aanbrengen. Contactlenzen verwijderen, indien mogelijk. Blijven spoelen. Voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten. Giftig voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
  • Gevaar

    Licht ontvlambare vloeistof en damp.
  • Attentie

    Kan een allergische huidreactie veroorzaken. Veroorzaakt ernstige oogirritatie.

Schrijf de eerste beoordeling voor Away Man

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.568 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De 12% korting geldt alleen voor producten in de categorie Parfum. De 7% korting geldt alleen voor producten in de categorieën Gezicht, Lichaam, Make-up, Haarverzorging en Huidverzorging. Herenverzorging uitgesloten. Geldig tot 23-07-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.