Neem de nieuwsbrief en bespaar tot 15 €**
2,5
Beoordeling 2,5/5 Sterren
(4)

Acqua di Parma Signatures Of The Sun Oud Eau de Parfum Spray

Acqua di Parma - Signatures Of The Sun
PROMO
Deel product

50 ml

3.091,00 € / 1 l

incl. btw

154,55 €

Direct leverbaar

Verzendkostenvrij

Leveringstijd met GLS ma 02/11 tot di 03/11

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen
De Eau de Parfum Spray Oud is een nieuwe geur van Acqua di Parma. De Eau de Parfum Spray, die in 2019 werd gelanceerd, is een variant op Colonia Oud, die sinds 2012 verkrijgbaar is en een Eau de Cologne Concentrée is. Natuurlijk zijn beide woody-spicy geuren mannengeuren, maar sommige vrouwen dragen ze ook graag. De eau de parfum spray van Acqua di Parma is natuurlijk aanzienlijk sterker in zijn aanwezigheid en heeft een enorme levensduur en sillage, precies zoals je zou verwachten van een eau de parfum spray van het traditionele Milanese merk.

Een geur die zeker opvalt

De topnoot van Acqua di Parma parfum begint met Italiaanse sinaasappel en Calabrische bergamot. Het maakt plaats voor hartnoten van Russische koriander, Haïtiaanse amyris en natuurlijk kostbaar oud. In de bijna weelderige basis komen de aroma's van Atlasceder samen met Indonesische patchoeli, fijn sandelhout en muskus. Het resultaat is een nobele mannelijke compositie die bijzonder geschikt is om te dragen op koelere dagen, maar ook op zomeravonden. Acqua di Parma Oud is een geur die de moderne man van vandaag flatteert. Dit komt omdat de geur een duidelijke maar niet overweldigende aanwezigheid heeft.
  • Basisnoten

    ceder, muskus, sandelhout
  • Hartnoten

    aoud
  • Topnoten

    bergamot, sinaasappel
  • Naam

    Eau de Parfum Spray, Oud
  • Lijn

    Signatures Of The Sun
  • Productlijn

    Unisex geuren
  • Artikelnr.

    1274522
  • Geursoort

    houtig, kruidig
  • Productnaam

    acetonvrij, ftalaatvrij, geschikt voor de gevoelige huid, glutenvrij, lactosevrij, palmolievrij, parabeenvrij, siliconenvrij, sulfaatvrij, veganistisch, Zonder ammoniak, zonder comedogene stoffen, zonder microplastics, zonder olieachtige ingrediënten, zonder paraffine, zonder pigment- en kleurstoffen, zonder sporen van noten
Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
alcohol denat., parfum (fragrance), aqua (water), linalool, limonene, hexyl cinnamal, alpha-isomethyl ionone, citronellol, hydroxycitronellal, bht, eugenol, geraniol, methyl 2-octynoate, citral, benzyl alcohol, tocopherol
  • GHS02
  • Attentie

    Ontvlambare vloeistof en damp.

Onze klanten zeggen over Signatures Of The Sun

2,5
Beoordeling 2,5/5 Sterren
(4)
Klantenbeoordelingen

Dit vind je misschien ook leuk

Mehr Produkte zu dieser Marke

Meer producten in deze categorie

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en bespaar tot € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.581 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.