25% korting op je favoriete beautyproducten op Black Friday
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

Biodroga Cleansing

Säure Peeling
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivewo 03/12 tot do 04/12
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
Onze huid wordt dagelijks blootgesteld aan allerlei invloeden van buitenaf. Van UV-straling tot uitlaatgassen en smog. Een goede reiniging is daarom essentieel om de huid vitaal en fris te houden. De Cleansing Acid Peeling van Biodroga is ideaal voor een grondige reiniging. Dit intensieve huidverzorgingsproduct gaat onzuiverheden tegen, verwijdert dode huidcellen en ontstopt de poriën. De innovatieve zuurpeeling bevat mos, vlierbes en varen. Het zogenaamde "Black Forest Complex" versterkt de huidbarrière, zorgt voor een egalere teint en geeft de huid een onweerstaanbare glans. De reiniging bevordert ook de vernieuwing van de huidcellen, maakt de huidtextuur gladder en fijner en vermindert fijne lijntjes. Cleansing is daarom ook een antiverouderingsproduct.

Hoe gebruik ik de Biodroga huidverzorgingslijn? De zure peeling van Biodroga is een intensieve reiniger die slechts twee tot drie keer per week gebruikt moet worden. Voor de gevoelige huid slechts één keer per week gebruiken. Breng het huidverzorgingsproduct aan op een gereinigd gezicht en vermijd daarbij de oogcontouren. Laat de scrub ongeveer 2 tot 3 minuten inwerken. Daarna voorzichtig verwijderen met lauwwarm water. We raden aan overdag zonnebescherming te gebruiken en direct zonlicht te vermijden na het aanbrengen, omdat de peeling de huid iets gevoeliger maakt voor licht.

  • Naam

    Säure Peeling
  • Lijn

    Cleansing
  • Productlijn

    Biodroga Bioscience
  • Productnaam

    glutenvrij, lactosevrij, parabeenvrij, parfumvrij, proefdiervrij, veganistisch
Twee tot drie keer per week aanbrengen op een gereinigd gezicht (één keer voor de gevoelige huid), de oogcontour vermijden en 2 tot 3 minuten laten inwerken. Daarna verwijderen met lauw water. Vermijd contact met de ogen! Gebruik overdag zonnebescherming. Vermijd direct zonlicht na het aanbrengen.
AQUA (WATER) · LACTIC ACID · PENTYLENE GLYCOL · GLUCONOLACTONE · PROPANEDIOL · SODIUM HYDROXIDE · ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE · CITRIC ACID · SAMBUCUS NIGRA FLOWER EXTRACT · PHYTOL · ADIANTUM CAPILLUS-VENERIS LEAF EXTRACT · TARTARIC ACID · GLUCONIC ACID · DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE · SUCCINOGLYCAN · BISABOLOL · ISOMALT · GLYCERIN.

Onze klanten zeggen over Cleansing

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Onze aanbevelingen voor u:

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.300 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 01-12-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief