Bespaar 9%* op bijna alle geuren – of 12%* op bijna alles op het gebied van skincare, make-up en haarverzorging
StartCliniqueHuidverzorgingGezichtsreinigerPep-Start 2 in 1 Exfoliating Cleanser

Clinique Gezichtsreiniger Pep-Start 2 in 1 Exfoliating Cleanser

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen
Pep-Start 2-in-1 Exfoliating Cleanser van Clinique is een olievrije gelreiniger voor een schone, heldere en mooiere huid. In combinatie met een gehydrateerde huid verandert deze geltextuur in een zacht schuim dat je huid grondig maar mild reinigt. De huid wordt verfrist en tegelijkertijd zacht geëxfolieerd.

Met kokosnoot en extra fijne kiezelzuurparels en een fruitig papaja-extract wordt de huid diep gereinigd, worden dode huidcellen verwijderd en wordt de huid verfrist. Sucrose en cafeïne kalmeren de huid. Met natriumhyaluronaat en glycerine wordt de huid intensief gehydrateerd. Twee peptiden ondersteunen daarnaast de huideigen hyaluronzuur- en collageenproductie. Hierdoor ziet je huid er vol, soepel en zeer verzorgd uit.
  • Naam

    Pep-Start 2 in 1 Exfoliating Cleanser
  • Lijn

    Gezichtsreiniger
  • Productlijn

    Huidverzorging
  • Artikelnr.

    941465
Maak je gezicht en handen vochtig en masseer een kleine hoeveelheid cleanser in de huid. Vermijd het gebied rond de ogen. Verwijder vervolgens het overtollige met warm water. Deze cleanser is geschikt voor alle huidtypes.

Schrijf de eerste beoordeling voor Gezichtsreiniger

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.571 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De 9% korting geldt alleen voor producten in de categorie Parfum. De 12% korting geldt alleen voor producten in de categorieën Gezicht, Lichaam, Make-up, Haarverzorging en Huidverzorging. Herenverzorging uitgesloten. Geldig tot 13-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.