Goodbye 2025 – Hello Deals: krijg nu 20% korting*!
StartFanolaHaarverzorgingWonderVoedend extra verzorgend elixer
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

Fanola Wonder

Voedend extra verzorgend elixer
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivewo 31/12 tot vr 02/01
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
Een stralend uiterlijk begint met mooi haar. Het Fanola Wonder Nourishing Extra Care Elixir is je betrouwbare metgezel voor intensieve verzorging en vocht dat je haar laat glanzen. Met een unieke mix van kostbare oliën en extracten, waaronder de waardevolle lijnzaadolie, dringt deze leave-in conditioner diep door in de haarvezel en zorgt voor intensieve voeding. Het Fanola Wonder Nourishing Extra Care Elixir is ideaal als je droog, breekbaar en beschadigd haar hebt. De luxe formule geeft je haar niet alleen souplesse, maar ook een prachtige glans en fascinerend volume.

Haarverzorgingswonderen met het Fanola Wonder Nourishing Extra Care Elixir

De Wonder Conditioner is heel gemakkelijk te gebruiken. Breng na het wassen een paar druppels aan op je handpalmen en verdeel het product gelijkmatig door handdoekdroog haar. Masseer het elixer zachtjes in de lengten en punten van je haar om het conditionerende effect te maximaliseren. Je kunt de leave-in conditioner zelfs in droog haar gebruiken om je styling te perfectioneren en je haar te beschermen tegen hitte. Voed, bescherm en style je haar met dit hoogwaardige elixer, dat ook nog eens veganistisch en vrij van parabenen is. Verwen jezelf met een luxe haarverzorgingservaring en kijk uit naar gezond en verzorgd haar.
  • Naam

    Voedend extra verzorgend elixer
  • Lijn

    Wonder
  • Productlijn

    Haarverzorging
  • Productnaam

    veganistisch
Een paar druppels aanbrengen op vochtig, handdoekdroog haar en handdoekdroog maken, of voor een sneller effect direct op droog haar aanbrengen. Niet uitspoelen.
Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Parfum (Fragrance), Linum Usitatissimum Seed Oil (Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil)

Onze klanten zeggen over Wonder

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.473 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 30-12-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief