Bespaar nu 20%* op je zomerfavorieten

Menu

0 (0)

Laura Mercier PrimerWaterdicht Fall Colour Story de Eye Conics Eye Basics Primer

Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
Payconiq by Bancontact LogoKlarna – Betaal over 30 dagen (factuur) LogoBancontact card LogoPayPal LogoApplePay Logo
  • Koop op Rekening
  • Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Fall Colour Story de Eye Conics Eye Basics Primer, Waterdicht
Lijn
Primer
Productlijn
Oog make-up
Huid
alle huidsoorten
Eigenschap
watervast
Productnaam
acetonvrij, alcoholvrij, ftalaatvrij, siliconenvrij, sulfaatvrij, Zonder ammoniak
Toepassing
gezicht
Dekkracht
licht

De Fall Colour Story the Eye Conics Eye Basics Primer Waterproof van Laura Mercier is een waterproof oogschaduwprimer voor een egale, matte finish. Het zorgt er ook voor dat oogmake-up veel langer blijft zitten. De romige, zachte textuur is gemakkelijk aan te brengen en bedekt betrouwbaar kleine oneffenheden, roodheid en verkleuringen. Ideaal voor iedereen die een gladde basis voor oogschaduw wil creëren zonder dat het product zich in de plooi nestelt. De formule is waterproof en blijft lang zitten, zelfs bij vochtige omstandigheden, tranen of lange dagen.

Perfecte basis voor langhoudende oogmake-up

De Fall Colour Story the Eye Conics Eye Basics Primer Waterproof van Laura Mercier kan worden gedragen als basis onder oogschaduw of op zichzelf. Als dagelijkse oplossing geeft het de oogledeneen natuurlijk vleugje kleur en zorgt het voor een frisse, wakkere blik. De getinte textuur egaliseert imperfecties en bereidt het ooglid perfect voor op intense of subtiele oogmake-up. Dankzij de geïntegreerde applicator is het aanbrengen nauwkeurig en gemakkelijk. De primer versmelt met de huid zonder een zwaar gevoel achter te laten. Het is een allrounder voor elke make-up look en is bijzonder geschikt voor gevoelige oogcontouren en liefhebbers van langdurige, onberispelijke resultaten.

Toepassing
Aanbrengen op het ooglid met Crème Eye Colour Brush, Crème Eye Detail Brush of schone vingertoppen. Kies een tint die bij je huidskleur past en breng deze aan. Breng een kleine hoeveelheid Loose Setting Powder aan en ga verder met de gewenste oogkleuren en eyeliners.
Ingrediënten
Isododecane,
Disteardimonium Hectorite,
Cera Alba (Beeswax),
Cera Carnauba (Copernicia Cerifera Wax),
Ozokerite,
Talc,
Lanolin Acid,
Ethylhexyl Palmitate,
Propylene Carbonate,
Methylparaben,
Phenoxyethanol,
Ascorbyl Palmitate,
Isopropyl Myristate,
Propylparaben,
Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil,
Aloe Barbadensis Leaf Extract,
Retinyl Palmitate,
Tocopherol,
Euphrasia Officinalis Extract,
Centaurea Cyanus Flower Extract,
Anthemis Nobilis Flower Extract,
(+/-): CI 77019 (Mica),
CI 77891 (Titanium Dioxide),
CI 77007 (Ultramarines),
CI 77510 (Ferric Ferrocyanide),
CI 77499 (Iron Oxides),
CI 77491 (Iron Oxides),
CI 77492 (Iron Oxides),
CI 77163 (Bismuth Oxychloride).
Merk
Biorius
Avenue Leonard de Vinci, 14, BE-1300 Wavre
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

In bekroonde webshop shoppen

Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4

1.827 Taxaties

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 30 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,99 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.

** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief