5
(1)
Kies tot 2 gratismonsters
Ontdek het merk
Artikelnr. 1195070
Sebastian SebMan
De Fixer Haarlak met hoge fixatie
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPriveza 25/07 tot ma 27/07
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De Seb Man The Fixer High Hold Hairspray van Sebastian geeft je kapsel een sterke, langdurige hold en een matterend effect, maar het haar blijft flexibel en het kapsel kan op elk moment opnieuw in model worden gebracht. De spray biedt ook tot 24 uur anti-vochtigheidscontrole. Het is verrijkt met waardevol guarana-extract, dat een stimulerend en aangenaam verfrissend effect heeft. De stimulerende geur van bergamot en roze peper heeft ook een verfrissend en revitaliserend effect op de zintuigen.
Modelleerbare haarlak voor een sterke maar flexibele fixatie
De Seb Man The Fixer High Hold Hairspray van Sebastian verzorgt het haar en fixeert je look op betrouwbare wijze. Ondanks de sterke hold kun je je kapsel op elk moment opnieuw modelleren. De spray is geschikt voor alle haartypes. Voor flexibele styling, spray het gelijkmatig op het haar. Haal je vingers door je haar en style het zoals gewenst. Voor een nog sterkere fixatie spray je de spray indien gewenst nogmaals. Geniet van ongecompliceerde, langdurige styling met een geweldige matte finish!Naam
De Fixer Haarlak met hoge fixatieLijn
SebManProductlijn
HaarverzorgingHuid
alle huidsoortenEigenschap
langhoudend, sneldrogendConsistentie
vloeibaarProducttype
sprayToepassing
haarEffect
matterendHaartype
alle haartypenFinish
mat
Verschillende fabrikanten bieden haarlak aan voor praktisch elke haarbehoefte en elk stylingproject - van intensief hydrateren tot fixeren. Ondanks de vele soorten haarlak zijn er slechts minimale verschillen in toepassing. Om de haarlak gelijkmatig over het haar te verdelen, moet je vanaf een afstand van ongeveer 30 cm sprayen. Houd de spuitbus in beweging. Zo voorkom je dat afzonderlijke delen van het haar te veel spray krijgen. Gebruik de spray spaarzaam en spray opnieuw indien nodig. Afhankelijk van de spray die je hebt gekozen, kan het nodig zijn om na het sprayen het haar naar wens in model te brengen of bijvoorbeeld de haaraanzet te liften.
Dimethyl Ether, Alcohol Denat., Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Aqua/Water/Eau, Aminomethyl Propanol, PEG-12 Dimethicone, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Triethyl Citrate, Linalool, Coumarin, Limonene, Propylene Glycol, BHT, Paullinia Cupana Seed Extract, Methylparaben, Propylparaben
Gevaar
Zeer licht ontvlambare aerosol.
Attentie
Houder onder druk: kan open barsten bij verhitting. Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
- Wella Germany GmbH
- Berliner Allee 65-65a, DE-64295 Darmstadt
- wella@wella.com
Onze klanten zeggen over SebMan
5,0
(1)
Klantenbeoordelingen
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk











