Neem de nieuwsbrief en bespaar tot 15 €**
3,5
Beoordeling 3,5/5 Sterren
(8)

Zarkoperfume Classic Collection Eau de Parfum Spray

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De Eau de Parfum Spray Pink Molécule 090.09 van Zarkoperfume is een olfactorische interpretatie van het Scandinavische landschap. De compositie opent met een sprankelende frisheid van vlierbloesem en sappige abrikoos, die wordt aangevuld met de subtiele elegantie van zwarte orchidee. Een bijzonder element zijn de gelijknamige roze moleculen, die de geur een minerale lichtheid geven. In deze creatie breekt de Deense parfumeur Zarko Ahlmann Pavlov met de klassieke geurpiramide en ziet hij bewust af van een hartnoot. Hierdoor sluit de topnoot naadloos aan op de warme basis van elegante mahonie, romige akkoorden en donkere houtsoorten. Deze veganistische geur, ontwikkeld in Denemarken, ontvouwt zijn fruitige, bloemige karakter bijzonder goed op warmere dagen in de lente en zomer.

  • Geurrichting: Fruitig en bloemig
  • Geurnoten: Vlierbloesem, abrikoos, zwarte orchidee, mahonie
  • Specialiteit: Compositie zonder klassieke hartnoot
  • Eigenschap: Veganistisch eau de parfum
    • Hartnoten

      abrikoos, orchidee, vlierbes
    • Basisnoten

      mahonie
    • Naam

      Eau de Parfum Spray
    • Lijn

      Classic Collection
    • Productlijn

      Unisex geuren
    • Artikelnr.

      353288
    • Geursoort

      bloemig, fris, fruitig
    • Productnaam

      Clean Beauty
    Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
    alcohol l perfume l aqua (water) l perfume l butyl methoxydibenzoylmethane (UV)
    • GHS02
    • Gevaar

      Licht ontvlambare vloeistof en damp.
    • Attentie

      Ontvlambare vloeistof en damp.

    Onze klanten zeggen over Classic Collection

    3,5
    Beoordeling 3,5/5 Sterren
    (8)
    Klantenbeoordelingen
    Misschien vind je dit ook leuk
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.1

    2.571 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.