5
(1)
Kies tot 2 gratismonsters
Schwarzkopf Professional ColourBond Enforcing
Premium witmaker 9+
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPrivedi 30/12 tot wo 31/12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Haar bleken is een van de belangrijkste disciplines van haarkleuring. Bleken vereist grote expertise, want het doel is om een uitstekend kleurresultaat te bereiken zonder het haar te veel te beschadigen. De Bond Enforcing Premium Lightener 9+ Dust Free Powder van Schwarzkopf Professional zorgt voor maximaal bleken en is extreem zacht voor het haar.
Blondme van Schwarzkopf Professional - perfect blond, optimale bescherming
Zelfs met uitdagende kleuren kan het haar met de Dust Free Powder tot negen niveaus lichter worden gemaakt. Het geïntegreerde Advanced Bonding System kan gebruikt worden op elk haartype en kan op maat gemaakt worden. De haarvezel wordt beschermd tijdens het kleuringsproces, wat resulteert in een uitstekende uiteindelijke haarkwaliteit. Het risico op haarbreuk is aanzienlijk verminderd. Verschillende technieken, zoals strobing, lacing, dip'n'tip of hologram, kunnen worden gebruikt om verschillende blonde looks te creëren - van ijzig platinablond tot lichte karamelkleurverlopen. De Bond Enforcing Premium Lightener 9+ Dust Free Powder van Schwarzkopf Professional is momenteel een van de krachtigste lighteners op de beautymarkt. Het maakt deel uit van de Blondme kleurlijn, die naast het bleekpoeder ook de Bond Enforcing Paint-On Lightener en Bleach & Tone bevat. De Blondme verzorgingslijn wordt aanbevolen als de perfecte aanvulling.Naam
Premium witmaker 9+, Bond EnforcingLijn
ColourProductlijn
BlondMe
Sodium Silicate,Potassium Persulfate,Ammonium Persulfate,Magnesium Carbonate Hydroxide,Paraffinum Liquidum (Mineral Oil, Huile Minérale),Cellulose Gum,Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate,Octyldodecanol,Succinic Acid,Potassium Stearate,Silica,Parfum (Fragrance),Sodium Hexametaphosphate,Polyquaternium-4,Hydroxyethylcellulose,Serine,Arginine,Geraniol,Citronellol,CI 77007 (Ultramarines)
- Henkel AG & Co. KGaA
- Henkelstr. 67, DE-40191 Düsseldorf
- www.henkel.com
Onze klanten zeggen over Colour
5,0
(1)
Klantenbeoordelingen
Filter
claudia Bebernick
13.02.2019
Ik ben helemaal overtuigd. Supermooi blond zonder het haar te beschadigen. Ik kan het alleen maar warm aanbevelen.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk






















